Mladší přípravka B na Velkém finále přípravek

Mladší přípravka B na Velkém finále přípravek

14. června 2022

V sobotu jsme odehráli na hlavním hřišti 1. FK Příbram v rámci “Velkého finále přípravek” poslední zápas soutěže. Los nám přidělil soupeře ze Staré Huti. Vzhledem k tomu, že to byl zápas na velkém stadionu vzali jsme hned 13 hráčů, kteří měli možnost užít si tento svátek přípravkového fotbalu. Nyní nás čekají ještě dva turnaje, rozloučení se sezónou a pak zasloužený odpočinek.

V zápase jsme nakonec dali o gól méně než soupeř, ale podstatnější byla bojovnost, týmová hra a ukázky učených dovedností. Ne vše se vždy povedlo, ale snaha o vstřelení gólu byla veliká. Řadu šancí jsme neproměnili jen o kousek, v cestě stála tyč, brankář, nebo branka na špatném místě. Byla však vidět spousta kliček, obejití soupeře, využití volného prostoru na hřišti i kvalitní rozehrávka, ne jen bezhlavě odkopnutý míč a běžecký a silový souboj se soupeřem.

Po skončení zápasu nasledovalo vyhodnocení celé sezóny, každý tým dostal pohár a nějakou drobnost. Ve skupině o 15-20 místo jsme nakonec byli vyhlášeni na PRVNÍM místě – celkové jsme tedy skončili 15. a dokázali jsme 5 týmů přehrát.

Trenéři mají radost z každé výhry a jsou smutní z proher, ale jsou hrdí na to, jak se kluci a holky dokázali za ten rok zlepšit, předvést své dovednosti a tím přehrát soupeře. Do klání se zapojilo všech 25 dětí a každé má svůj, alespoň malinký, podíl na celkovém výsledku. 

Na závěrečném zápase byli:

Dominik Máša, Vojtěch Weber, Šimon Mochán, Tobiáš Zelenka, Lukáš Mikel, Ela Roupcová, Valentýna Mikelová, Adam Chocholouš, Michal Sabota, Jakub Budka, Sebastian Lastres, Tomáš Kasprišin, Tomáš Faktor

Trenéři – Radim Weber, Matěj Lopata st.

Kondiční trenér – Matěj Lopata ml.

Psychologická podpora – Alexandr Chocholouš ml.

Kamera – Alexandr Chocholouš st.

Věrní fanoušci – rodiče

Galerie

Další novinky

Zobrazit všechny