Mladší přípravka B - U10

16. října 2023

Ve čtvrtek jsme dohrávali utkání v Příbrami na hřišti Spartaku.

Tentokrát jsme do utkání vstoupili velmi dobře a aktivně a dokázali jsme se dostat do vedení. Tentokrát jsme se snažili hned od začátku hrát naši hru a sami rozhodovali co s míčem uděláme, dokázali jsme včas odebírat míče a soupeře často dostávali do úzkých, jen zakončení bylo občas trochu zbrklé a nepřesné. Každopádně soupeř se brzy rozkoukal a začal do nás více tlačit a také nám vstřelil několik branek (v tom jsme neměli příliš štěstí, protože několik gólů bylo po odrazu od tyček, brankáře, spoluhráčů. Ale dokázali jsme zabojovat i za překonaného brankáře a dokázali míč zastavit na brankové čáře. Stejným způsobem jsme odehráli i druhou část, herně se nám poměrně dařilo, soupeře jsme včas vykolejili a sami se příliš soustředili na tvrdou střelu na úkor přesnosti. Poslední část ještě 10 minut vypadalo velmi vyrovnaně, ale z ničeho nic jsme ustoupili od toho co nám celých 50 minut šlo a začali častěji volit řešení, které k úspěchu nevedlo a přesto jsme jej nedokázali změnit (i když umíme). Soupeř nás potrestal několika rychlými góly po našich ztrátách a pak už jsme se nedokázali správně nastartovat a soupeř nám gólově utekl. Spartak Příbarm B – MFK Dobříš B 19 : 10.

Velká škoda, že jsme nevydrželi naši hru, která nám přinášela úspěch, vydržet až do konce. Opět jsme si potvrdili, že se neučíme nesmysly a když je při zápase ukážeme není co vytýkat. Když začneme hrát individualisticky a stále opakujeme nevhodná řešení, pak se na nás soupeř může připravit a přehrát nás. V zápase bylo vidět hodně dobrého, herně jsme v žádném případě nepropadli, ale je potřeba pracovat na zakončení a lepší rozhodování ve prospěch týmu po celý zápas.

Sestava: Vojtěch Weber – Ela Roupcová, Lukáš Mikel, Štěpán Redlich, Matěj Lopata, Dominik Máša, Tomáš Faktor, Jiří Kinský, Jan Sprenger, Jakub Budka

Trenér: Radim Weber