Mladší přípravka MFK U9 – Gólově bohaté zápasy bez vítězství

Mladší přípravka MFK U9 – Gólově bohaté zápasy bez vítězství

07. října 2021

Po prodlouženém svátečním víkendu jsme v mladší přípravce MFK U9 odehráli dva vyrovnané mistrovské zápasy. Do útoku se nám poměrně dařilo a góly jsme stříleli. Bohužel se nám zatím nedaří držet vysoké tempo po celý zápas. Získaný náskok jsme v obou zápasech ztratili a následně již soupeře nedohnali.

Čtvrtek 30.9. 17:00 Dobříš hřiště tráva – OP mladší přípravky sk. C

MFK Dobříš U9 : FC Višňová 14 : 15

Na soupeře jsme ze začátku “vlétli” a rychle se dostali do výrazného vedení. S postupujícím časem zpřesnil soupeř svoje útoky a nám jakoby v té době zvlhl střelný prach. Náš náskok se rozplynul a po poločase dokázali hosté překlopit vedení na svou stranu. Rozdíl ve skóre se zvyšoval, zatímco naše akce zůstávaly nezakončené nebo v rukou brankáře. V závěru jsme přeci jen snížili na rozdíl jediného gólu, ale víc jsme již nestihli.

Sestava: Jáchym Kujan, Jakub Baláš, Jakub Koranda, Jakub Látal, Jakub Moravec, Jan Štarman, Josef Šimonovský, Julie Zbíral, Lukáš Kajgr, Richard Jelínek, Rudolf Zbíral, Šimon Mochán, Tomáš Lakomý, Vojta Štarman

Branky: Jakub Moravec 5, Šimon Mochán 5, Jakub Koranda 2, Julie Zbíral, Tomáš Lakomý

Neděle 3. 10. 14:00 Sedlčany hřiště Taverny tráva – OP mladší přípravky sk. C

TJ Tatran Sedlčany : MFK Dobříš 17 : 14

Začali jsme opět lépe a první část zápasu vyzněla výsledkově pro nás. Poté však hráči Tatranu zlepšili obrannou činnost a my jsme již hůře hledali cestu do branky. Soupeř byl potom ve svém útočném snažení úspěšnější a před poločasem se dostal do vedení. Do konce se nám potom dařilo držet krok, ale již ne stahovat nabranou ztrátu.

Sestava: Hubert Sokol, Jakub Baláš, Jakub Látal, Jan Švehla, Richard Jelínek, Roman Štajmar, Šimon Mochán, Tomáš Lakomý

Branky: Šimon Mochán 6, Jakub Baláš 2, Jakub Látal 2, Jan Švehla 2, Tomáš Lakomý 2

Další novinky

Zobrazit všechny