Mladší přípravka MFK U9 – Turnaj Všeradice

Mladší přípravka MFK U9 – Turnaj Všeradice

05. dubna 2022

V mrazivém nedělním ránu 3. dubna 2022 jsme vyrazili na turnaj na druhou stranu Brd se sedmi statečnými na zimu připravenými hráči. Jelikož počasí nebylo příznivé, nedorazila na turnaj třetina přihlášených týmů. Nakonec byly vytvořeny dvě čtyřčlenné skupiny, po jejichž odehrání navazovali dva zápasy o umístění.

V prvních dvou zápasech jako bychom se na začátku pomaleji zahřívali a tak nám soupeři nejprve nastříleli góly a my jsme až potom začali neúspěšně dotahovat.
Do třetího zápasu jsme se snažili jít koncentrovaněji, což se nám povedlo a branky jsme vsítili nejprve my. Jenže pak jsme přestali být v zakončení přesní a soupeř nás trestal z protiútoků do špatně zajištěné obrany a nakonec dokázal výsledek otočit. Do bojů o umístění jsme tak šli bez vítězství.
První zápas o umístění přinesl vyrovnanou bitvu a náš asi nejlepší výkon na turnaji. Kluci předvedli nasazení i fotbalovost a dokázali na oba góly soupeře najít odpověď. Utkání potom vyvrcholilo penaltovým rozstřelem, ve kterém jsme byli přesnější a slavili jsme první výhru na turnaji.
Do druhého zápasu jsme tak nastupovali s vyšším sebevědomím. Na začátku nás ale opět trápily nepřesnosti v zakončení a pomalé přepínání do obranné činnosti. Soupeř nám tak vstřelil dva góly z protiútoků. Dokázali jsme se ale zlepšit, dostat soupeře pod tlak a nakonec i vsítit góly a poslední utkání vyhrát.

MFK Dobříš U9 : AFK Loděnice 2 : 4 – Jakub Moravec 2
MFK Dobříš U9 : TJ Sokol Řepy 2 : 3 – Jan Švehla, Jakub Moravec
MFK Dobříš U9 : FK Všeradice 1932 2 : 3 – Jan Švehla, Jakub Moravec
MFK Dobříš U9 : TJ Pátek 2:2 PK 3 : 2 – Jan Švehla, Jakub Moravec – Pokutové kopy proměnili Jan Švehla, Jakub Moravec, Rudolf Zbíral
MFK Dobříš U9 : TJ Ruzyně 3 : 2 – Jan Švehla, Jakub Moravec, Rudolf Zbíral

Sestava: Jakub Baláš, Jakub Látal, Jakub Moravec, Jan Švehla, Matouš Pecka, Rudolf Zbíral, Vojta Petroušek
Trenér: Jan Zbíral

Další novinky

Zobrazit všechny