Mladší přípravka MFK U9 – Zápas s Tochovicemi

Mladší přípravka MFK U9 – Zápas s Tochovicemi

19. dubna 2022

Na velikonoční neděli jsme vítězně vstoupili do jarní části mistrovských zápasů okresního přeboru mladších přípravek. Ve slunečném počasí jsme utkání odehráli na 4× 15 minut, přičemž se nám podařilo opanovat všechny části a celkově jsme dokázali soupeře z Tochovic přestřílet 15 : 7.

 

Neděle 17. 4. 10:00 Dobříš Tráva

MFK Dobříš U9 : Tochovice 15:7 

Hned ze začátku utkání jsme se dostali do dvoubrankového vedení, ale soupeř nám ukázal, že zadarmo nám utkání nenechá a brankově se na nás brzy dotáhl. To nás donutilo zvýšit úsilí, rychleji jsme přistupovali k protihráčům, snažili jsme se rychleji útočit na bránu soupeře a to přineslo ovoce v podobě gólů. Soupeř také nesložil zbraně, ale ve všech částech utkání se nám dařilo odpovědět na jeho úspěchy více našimi góly.
Naši hráči předvedli v tomto utkání vysoké nasazení, zaujetí pro hru a místy fotbalovost, což se budeme snažit přenést i do dalších zápasů.

Sestava: Jáchym Kujan, Jakub Látal, Jakub Moravec, Jan Švehla, Josef Šimonovský, Lukáš Kajgr, Max Tran, Richard Jelínek, Robin Tran, Roman Štajmar, Vojta Petroušek

Branky: Jakub Moravec 5, Jan Švehla 3, Lukáš Kajgr 2, Josef Šimonovský, Robin Tran, Roman Štajmar, Jáchym Kujan, Jakub Látal

Trenéři: Jan Zbíral, Jiří Zbíral

Další novinky

Zobrazit všechny