Mladší přípravka v Ondrášovka Cupu

24. září 2020

S hráči kategorie U8 jsme se zúčastnili 2. předkola Ondrášovka cupu FAČR ve skupině v Praze na hřišti Motorletu Praha. Ve slunečném počasí jsme se v rámci turnaje potkali v pražských Jinonicích se soupeři, na které nenarážíme často. Turnaj se hrál systémem každý s každým na 1× 20 minut.

Úterý 22. 9. 13:00 Praha Motorlet UMT

MFK Dobříš U8 : Motorlet Praha 1 : 5

MFK Dobříš U8 : Sokol Stodůlky 0 : 14

MFK Dobříš U8 : ABC Braník 0 : 11

MFK Dobříš U8 : Uhelné sklady Praha 1 : 5

MFK Dobříš U8 : SK Střešovice 2 : 7

První utkání jsme nastoupili proti domácímu pořádajícímu celku. Vyrovnaný zápas rozhodlo několik povedených individuálních průniků domácích, které nám bohužel na druhé straně nevyšly. Další dva zápasy jsme sehráli s vyspělejšími soupeři, kteří nás nijak nešetřili, a i přes veškerou snahu padaly góly jen do naší branky. Následovaly dva vyrovnané zápasy, kde jsme se soupeřem přetahovali o každý míč, ale nakonec jsme skončili smutnější. Především poslední zápas jsme byli až do poločasu ve vedení, ale bohužel se nám nepodařilo proměnit naše šance, zatímco soupeř na druhé straně trestal.
Hráči si zaslouží pochvalu za nasazení v celém turnaji. I v těžkých zápasech se snažili přenést věci z tréninku na hřiště. Možná nám někdy chybělo i pověstné fotbalové štěstí a míč se odrazil jiným směrem. Každopádně byl turnaj přínosem v konfrontaci s neznámými soupeři a povzbuzením do další práce.
Děkujeme všem rodičům, že domluvili uvolnění dětí ze školních povinností pro turnaj.
Sestava: Jakub Koranda, Tomáš Lakomý, Šimon Mochán, Jakub Moravec, Josef Šimonovský, Roman Štajmar, Jan Švehla, Rudolf Zbíral
Branky: Šimon Mochán 3, Jan Švehla