Mladší přípravka U9

Mladší přípravka U9

22. května 2023

Dalším naším soupeřem v rámci soutěže OFS byli kluci z Dalekých Dušníků. Do utkání jsme vstoupili aktivně a dokázali jsme svou šikovností, obratností a včasným odebíráním míče získat vedení na svoji stranu.

MFK Dobříš – Daleké Dušníky

Byli jsme důraznější a aktivnější a přestože soupeř měl ve svém středu šikovné borce, tak jsme si z počátku s nimi dokázali poradit a na fotbal se dalo i dívat. V dalších částech jsme však iniciativu přenechali soupeři, který dokázal zrychlit svoji hru a my toto tempo většinou nezachytili. Po několika smolných gólech se s blížícím se koncem zápasu opět projevila u některých hráčů rezignace na pomoc týmu a snahu udělat radost nejen sobě, ale i spoluhráčům a rodičům. Ve třetí čtvrtině nám soupeř utekl do rozhodujícího rozdílu branek, které jsme již v poslední části nedokázali dohnat. Výsledek 10 : 18 je velká škoda, protože jsme opět brzkým vzdáním souboje obdrželi zbytečné branky, přestože jsme v poli byli poměrně vyrovnaným soupeřem. Někteří hráči si sáhli až na dno sil, někteří odehráli své průměrné utkání a někteří bohužel umí hrát mnohem lépe. A opět se vracíme do přirovnání k dobře namazanému stroji. Pokud nefunguje jediná součástka týmu, tak o to hůře zbytek “stroje” manko dohání.

Chyby se mohou stát, jsme děti, které se fotbal učí, ale snaha, bojovnost a zapálení pro hru by mělo být samozřejmostí od první do poslední vteřiny bez ohledu na výsledek. Toto mrzí více než poměr vstřelených a obdržených branek.

Sestava: Karel Huřík – Štěpán Redlich, Vojtěch Weber, Jan Sprenger, Lukáš Dratva, Tomáš Krása, Tomáš Kasprišin, Michal Sabota, František Melša

Další novinky

Zobrazit všechny