Mladší přípravka U9: Utkání v rámci Okresního přeboru

Mladší přípravka U9: Utkání v rámci Okresního přeboru

01. listopadu 2022

V neděli jsme odehráli další utkání v rámci Okresního přeboru. Tentokrát jsme před obědem zajížděli do Tochovic.

Tochovice – MFK Dobříš

V neděli jsme sehráli další (poslední) utkání okresního přeboru v podzimní části. Soupeřem nám byli borci z Tochovic. K utkání jsme nastoupili s tím, kdo byl k dispozici a během prodlouženého víkendu (resp. během podzimních prázdnin) časově dokázal skloubit fotbal a další prázdninové vyžití. Výsledná sestava byla opět mixem zkušenější a méně zkušené čtyřky. Rozdíl obou sestav byl patrný již od začátku. Silnější skupina dokázala technicky a dovednostně soupeře přehrát, ale bojovnost a nasazení bylo srovnatelné a všichni účastníci se rvali o každý míč a o každou možnost. Slabší skupina také nic nevzdávala a snažila se plnit stanovené úkoly a cíle i když občas jsme vypadli z koncentrace a nedokázali jsme vyčíhat rozehrávku soupeře. Každopádně jsme se opět přesvědčili o tom, že žádný soupeř se neporazí sám a proti každému se musíme snažit předvádět to nejlepší, co už umíme a to včetně bojovnosti, důrazu a rychlosti a jen technická šikovnost a dovednosti nemusí vždy stačit. Naopak slabší skupina musí zapracovat na soustředění po celý průběh zápasu, pokud jsme se koncentrovali jen na hru, byli jsme také vyrovnaným soupeřem.

Výsledkově jsme od začátku utkání tahali za delší konec a soupeře jsme za celý zápas do vedení nepustili. Nakonec byl spočítán poměr gólů 8 : 11 v náš prospěch.

Sestava: Vojtěch Weber, Dominik Máša, Karel Huřík, Matěj Lopata, Michal Sabota, Jakub Budka, Tykhon Rybalko, Matěj Svoboda, Lukáš Dratva

Trenér: Radim Weber

Další novinky

Zobrazit všechny