Mladší žáci B v okresním přeboru

01. října 2019

V pondělí 30. 9. jsme odehráli další zápas naší skupiny, tentokrát na Dobříš dorazil silný soupeř z Nové Vsi. Utkání bylo výrazně ovlivněno počasím, ale hráči obou týmu si se silným větrem poradili a nakonec sehráli zajímavé a do poslední minuty napínavé utkání.

.

Mladší žáci B – Nová Ves 5 : 4 (4 : 1)

Dobříš šla díky dvěma brankám Tomáše Hrazdíry z 1. a 7. minuty rychle do vedení, ale poté se již obraz hry vyrovnal a velké šance byly k vidění na obou stranách. První poločas nakonec skončil vedením našeho týmu 4 : 1. Po změně stran měla výhodu větru v zádech Nová Ves a její hráči toho dokázali využít k velkému zdramatizování zápasu. V 57. minutě náš soupeř snížil na rozdíl jediné branky a v samotném závěru se dostal do několika dalších dobrých příležitostí, v těchto chvílích nás ale, stejně jako v průběhu celého utkání, výbornými zákroky podržel brankář Vašek Ulrych. Po závěrečném hvizdu jsme se tak mohli radovat z důležité výhry 5 : 4.
Sestava: Bartoš – Dekastello, Hrazdíra, Karas (C). Knejzlík, Kvapil Š., Marek, Matějka M., Miškovský, Šantora F., Ulrych, Doležal, Sochor, Charamza A., Machek
Branky: 2× Hrazdíra, Machek, Dekastello, Karas