Mladší žáci B podlehli Novému Knínu

25. září 2019

V pondělí 23. 9. jsme nastoupili proti soupeři z Nového Knína. První polovinu odehráli naši hráči ve velmi špatném tempu, možná z důvodu podcenění soupeře po předchozích dvou jednoznačně vyhraných zápasech. Nevycházela nám kombinační hra, kterou kluci předváděli v minulém utkání, většinou jsme tak ztráceli míče v soubojích proti urostlejším hráčům protivníka. Poločas skončil výsledkem 0 : 1.

MFK Dobříš – Nový Knín 1 : 2 (0 : 1)

Do druhé půle vstoupili hráči MFK s větším nábojem a díky výrazně zlepšenému výkonu si začali vypracovávat šance. Většinou nám ale scházel větší klid a důraz v koncovce. Několik dobrých příležitostí také zneškodnil výborně chytající gólman soupeře. Přesto se nám podařilo srovnat gólem Davida Machka po rohovém kopu. V závěru zápasu byla již naše převaha zřejmá, bohužel jsme nevyužili další šance a soupeři se naopak, po jednom z dlouhých výkopů od brankáře, podařilo překonat otevřenou obranu Dobříše a vstřelit rozhodující gól.
Branka: Machek
Sestava: Bartoš – Dekastello, Hrazdíra, Karas (C). Knejzlík, Kvapil Š., Marek, Matějka M., Miškovský, Šantora F., Ulrych, Doležal, Sochor, Charamza A., Machek