Mladší žáci v Hostouni

29. srpna 2019

Po letní přestávce se nám rozjela nová sezóna, první v krajské soutěži. Tři hráči ročník 2006 nám odešli do starších žáků (Lukáš Budka, Rastislav Oravec a Matyáš Faiereisl) klukům děkujeme za loňskou sezónu a přejeme a se jim daří. Jak dopadlo první mistrovské utkání v Hostouni?

Po několika trénincích v červenci a srpnu kdy jsme se scházeli v neúplné sestavě, většinou se nám sešlo kolem 8 hráčů. První mistrovské utkání jsme odehráli na hřišti v Hostouni. V tomto utkání jsme již ve 14. minutě prohrávali 2 : 0, ale po krásných gólech z dálky jsme do poločasu srovnali na 2 : 2. Po přestávce jsme ve 39. min. kopali rohový kop (Matějka) a Micka krásnou hlavičkou do prázdné branky nás dostal do vedení. Nakonec ale soupeř vyrovnal v 58. min. a remizovali 3 : 3.

Naše branky střelili: Haspekl 2×, Micka 1× Utkání bylo bojovné a soupeř byl houževnatý, kluci podali bojovný výkon, chyběli nám někteří hráči do obrany. I tak první bod je doma.

Děkujeme za podporu starších žáků, kteří nás dost hlasitě podpořili, kluci díky.

Vedoucí: Roman Micka

TRENÉŘI: Petr Lohr a Pavel Budka