Mládežnické shrnutí

25. června 2016

Hodnocení sezóny mládežnických týmů MFK Dobříš:

Starší dorost (trenér Pavel Hasman)

po slabším podzimu se na jaře trochu zlepšil a v A skupině krajského přeboru obsadil 9.místo, když získal 29.bodů. V nadstavbové baráži s celky B skupiny všechny čtyři utkání vyhrál a skončil na 17.místě.

Mladší dorost (trenér Vladimír Kuchař)

měl oproti starším dorostencům dobrý začátek, ale postupně ztrácel dech. Celkově obsadil 9.místo se ziskem 25.bodů.

Starší žáci (trenér Pavel Foltýn)

se chtěli pokusit o návrat do krajského přeboru. To se jim však nepodařilo, neboť se ziskem 42.bodů obsadili celkově 4.místo. Zajímavostí je, že v soutěži nastříleli přesně 100.gólů.

Mladší žáci (trenér Jiří Pilecký)

jsou nejpočetnější kategorií naší mládeže a obsadili shodně 4.místo jak v dlouhodobé části, tak i v nadstavbě o přeborníka okresu Příbram.

Starší přípravka A (trenér Tomáš Fenyk)

odehrála hodně povedených zápasů a držela se na špici okresního přeboru. Ve velkém finále vybojovala 3.místo , když finále jí uniklo o jediný gól.

Starší přípravka B (trenér Ivan Šantora)

celý rok soupeřila se staršími protivníky. Vedla si vcelku dobře a ve velkém finále obsadila 9.místo, což je jednoznačně úspěch.

Mladší přípravka  A (trenér Petr Lohr)

ve velkém finále obsadila celkově 4.místo v okrese.

Mladší přípravka B (trenér Jan Karas)

také sváděla souboje se staršími soupeři, což v tomto věku není jednoduché. Ve velkém finále obsadila 17,místo.

Předpřípravka (trenér Pavel Hasman).

Naši nejmenší, ročníky 2009 a 2010, zatím žádnou dlouhodobou soutěž nehrají, ale v jarní části absolvovali několik turnajů a utkání. V této kategorii je v současné době více než 20.hráčů, což je velký příslib do budoucna.

Motto mladých nadějí: Nevychovávat fotbalisty, ale kluky (holky), hrající a milující kopanou

Věříme, že našim mladým sportovcům budete i nadále fandit jako doposud a budeme moci společně naplňovat motto v nadpisu tohoto článku.