Muži do čtvrtfinále

Muži do čtvrtfinále

17. dubna 2014

Sedlčany – Dobříš 2:3 (1:2)

V utkání čtvrtfinále SKFS začali lépe domácí a vytvořili si několik výborných šancí, ale jak střely Haase, Pudila i Matouška stačil Weber zlikvidovat, jednou zachraňoval Ducho na brankové čáře a M.Dvořák mířil vedle branky. Po čtvrthodině pak nápor Sedlčan ustal a hosté začali vystrkovat růžky. Po centru Karase stačil Mošnička vyrazit střelu Vostrého nohou, ale ve 24.minutě  vyslal Šrain „do uličky“ Synka a ten zajistil hostům vedení. Další dvě možnosti Haase opět zůstaly nevyužity, avšak ve 36.minutě fauloval Ducho a Matoušek z penalty vyrovnal. Stejný hráč v zápětí zahodil další šanci a ve 38.minutě po chybě domácích hráčů fauloval Mošnička Talůžka a Šrain z problémy pokutový kop proměnil.

Ve druhé půli se domácí snažili rychle vyrovnat, ovšem  Weber byl proti. Haas opět sám před gólmanem neuspěl a dobříšský brankář pádem pod nohy zabránil ve skórování Pudilovi. V 64.minutě se domácí přece jen dočkali když obranou prošel M.Dvořák a střelou k tyči vyrovnal. Za čtyři minuty však dobříšští opět vedli. To M.Liška našel Karase, který se uvolnil přes obránce a vsítil třetí úspěch hostů. V závěru se sedlčanští hráči tlačili do útoku, tím však umožňovali hostům podnikat rychle brejky ty však končily nepřesnou přihrávkou. V samém závěru Repetný v dobré pozici překopl branku a vyrovnat mohl Kvěch, ale jeho střela těsně minula Weberovu svatyni.

Branky: 36.Matoušek(p.k.), 64.M.Dvořák) – 24. Synek, 38.Šrain, 68.Karas. Rozhodčí: Mrázek. Diváků: 80.

Sedlčany: Mošnička – Šťovíček, Janoušek, Kvěch, Pešek – Pudil, Strnad (32.Senft), Matoušek, J.Dvořák(61.Repetný) – M.Dvořák, Haas(61.Sirotek).

Dobříš: Weber – Pokorný(55.Dušek), Ducho, Talůžek, Šrain – Synek, Foltýn, J.Liška, Vostrý(55. P.Šebek) – Karas, M.Liška.

(rw)

Další novinky

Zobrazit všechny