Muži o víkendu s čistým kontem

14. října 2013

Dobříš – Čáslav B 3:0 (0:0)

O poměrně výrazném vítězství Dobříše se rozhodlo až v poslední dvacetiminutovce. Do té doby to byl spíše průměrný zápas.

V samém úvodu zatřásla tyčí Jechortovy branky bomba Vrány z přímého volného kopu z 25.metrů. Pak přišly tři možnosti Procházky. Nejprve po „uličce“ Nikla vyslal nedůraznou střelu, po té v dobré pozici hledal přihrávkou spoluhráče a pak po centru Vostrého nastřelil zblízka brankáře. Liškův přímý volný kop skončil těsně vedle branky a po rohovém kopu Lišky mířil mimo Maryška. Za hosty zahrozil pouze Zoufalý střelou vedle brány. Úroveň hry už tak jen průměrná ještě v závěru první půle poklesla.

Stejný byl i začátek druhého poločasu. Talůžek zastavil v poslední chvíli únik Málka, po akci Maryšky netrefil Nikl prázdnou branku, individuální akci Maryšky chyběla finální přihrávka a po rohovém kopu Talůžkova hlavička přistála na břevně, odražený míč po sérii hlaviček sice skončil v hostující brance, ale pro ofsajd nebyl gól uznán. V 69.minutě se domácí diváci dočkali. Další únik Maryšky skončil přesnou přihrávkou na Nikla, který se nemýlil. Domácí to uklidnilo a začali předvádět hezké akce. Vostrý pronikl do „šestnáctky“ a jeho střelu stačil gólman Dastych vyrazit, stejně jako střelu Maryšky po přesném autu Ducha. V 77.minutě rohový kop Lišky minul Nikl, ale po následném závaru hosté faulovali. Za protesty byl pak vyloučen Kutil a Procházka z penalty zvýšil. Závěr se odbýval v poklidu. Po úniku Vostrého nedal branku Liška a v poslední minutě poslal Maryška trestný kop z 18.metrů technickou střelou přes zeď po třetí do sítě.

Branky: 69.Nikl, 77. Procházka(p.k.) 90.Maryška. ČK: Kutil (H) Rozhodčí: Horváth.

Diváků: 130

Dobříš:  Jechort – Ducho, Talůžek, Svárovský, Pokorný(90.Machač) – Procházka(86.P.Šebek), Fic(46.Karásek), J.Liška, Vostrý – Nikl, Maryška.

V příštím kole se hraje okresní derby Spartak Příbram – MFK Dobříš v sobotu v 10.30 v Příbrami.

(rw)

Dobříš B: Nový Knín B 12:0 (4:0)

Branky: 14,34.52,54,82..Machač, 35.51,70.Šťastný, 63,79.Dedík, 6.Ducho, 74.Vančát. Diváků:60. Rozhodčí: Dvořák.

Dobříš B: Vančát – Dušek, Zbíral, Karásek, Machač – Modlík(56.Pekarík), Kuchař, Fic, P.Šebek(80.Jak.Liška) – Ducho(46.Dedík), Šťastný

Nový Knín B:  Sláma(36.Reisser) – Sládek, Amler, Vostrý, Reisser(36.Hájek) – Kukla, Petetl, Rákosník, Stočes – Hrubý, Mařík..

Dobříš A

– Milín 4:1 a 8:3 – Bohutín 2:3 a 5:0 – Sedlčany 6:1 a 4:1 Branky: M.Lavu 7, Čihák 6, Matějka 5, Kokoška 4, Sklenář 3, Sirotek 2, Čoudek, Kadlec.

Dobříš B

– Sp.Příbram 1:4 – Rožmitál 1:6, Kov.Příbram 2:8, Březnice 3:7 Branky: Havlík, Havelka po 2, Říha, D.Lavu.