SK Posázavan Poříčí – MFK Dobříš 2 : 1 (1 : 1)

Branky: 29. Galuška, 66. Matoušek – 2. Puchmajer

ŽK: 1 : 1

Rozhodčí: Kubečka – Bydlák, Kůrka

Sestava: Nevosad – Procházka, Pokorný, Liška J., Machač, Píša, Boudník (64. Píša), Puchmajer, Šrain J., Šrain V., Junek

Domácí mužstvo, které bojuje o postup do divize jsme zaskočili ve 2. minutě brankou Ondry Puchmajera. Na těžkém terénu se nedalo moc kombinovat, ale byli jsme lepší v soubojích a získávali odražené míče, jenže jsme už tradičně udělali v 29. minutě chybu a Galuška vyrovnal. Ve druhém poločase nás  potrestal, po dalším našem zaváhání, v 66. minutě Matoušek a obrátil výsledek utkání. Sice jsme si vytvořili velké šance, ale na rozdíl od Poříčí jsme se brankově neprosadili a bohužel těsně prohráli.

Trenér Jiří Rychlík: myslím si, že v tuto chvíli si vypíjíme náš fotbalový pohár hořkosti až do dna, protože výsledek 2 : 1 je pro nás krutý a vůbec neodpovídá průběhu utkání. Mrzí mě to hlavně kvůli klukům, kteří ten zápas opravdu odmakali, tentokrát jsme na hřišti v devadesáti minutách nechali co jsme tam nechat měli. Vytvořili jsme si tutové šance, jenže jsme je neproměnili a soupeř nás potrestal po našich chybách, a proto jsme prohráli. Věřím, že v dalším utkání na domácím hřišti s Doksy udržíme stejné nasazení, herní kvalitu a svoje šance proměníme a odměnou nám bude vítězství.