Naši oslavenci

Naši oslavenci

08. října 2020

Letos na jaře během nucené přestávky způsobené koronavirem oslavilo hned několik mužů, kteří sepjali svůj život s MFK Dobříš, půlkulatiny. Pánové mezi sebou navíc drží pevné rozestupy deseti let.

 

  1. narozeniny oslavil Vladimír Kuchař, alias Ája. Odchovanec mužstva, který si prošel od žáků až po „A“ mužstvo, byl v sezóně 1997/98 u postupu mužů do Krajského přeboru. Nyní Ája zastává funkci trenéra mladších žáků.
  2. narozeniny oslavil další pokračovatel rodu Vávrů v mužstvu Jiří s přezdívkou Trpi. Stejně jako výše uvedený Ája i Trpi si prošel všemi kategoriemi, tedy od žáků až po „A“ tým mužů. V roce 1985 byl součástí mužstva, které po 10 letech navrátilo Dobříš do Krajského přeboru a o 3 roky později dokonce postoupili do divize.
  3. narozeniny oslavil Zdeněk Petrák, známý spíše jako Jitrnička, který do MFK Dobříš přestoupil v roce 1982 z Nového Knína a dlouhá léta oblékal dres mužského „B“ týmu a následně i staré gardy. Zároveň byl ale i významný sponzor našeho klubu.
  4. narozeniny letos oslavili pánové Miroslav Rys a Josef Krákora, kteří jsou celoživotně sepjati s naším mužstvem ať již jako hráči, trenéři nebo funkcionáři.

Výbor MFK Dobříš přeje všem především pevné zdraví a mnoho spokojenosti i do dalších let.

 

Další novinky

Zobrazit všechny