Nejmladší přípravka vítězně

Nejmladší přípravka vítězně

06. září 2021

Naše nejmladší přípravka sehrála své první mistrovské utkání se soupeřem z Nové Vsi pod Pleší. Zápas to byl po celou dobu velmi vyrovnaný. Začátek byl i vzhledem k tomu, že se jednalo o vůbec první zápas s brankářem (4 + 1) a na přípravkové (pro nás velké) branky, velmi živelný a v zásadě co střela, to gól.

MFK Dobříš B – TJ Sokol Nová Ves pod Pleší B 13 : 9
Zápas to byl po celou dobu velmi vyrovnaný. Začátek byl i vzhledem k tomu, že se jednalo o vůbec první zápas s brankářem (4 + 1) a na přípravkové (pro nás velké) branky, velmi živelný a v zásadě co střela, to gól. Postupem času kluci zjistili, že cvičení, hry a věci z tréninku budou pro zápas účelnější, a mohli jsme vidět spoustu pokusů o učené kličky (stahovačky, zasekávačky), vyvedení míče z chumlu do volného prostoru, zrychlení po uvolnění, střely a dokonce i několik hezkých kombinací, do kterých se zapojilo celé družstvo.
Hned čtyři kluci si vyzkoušeli pozici brankáře a předvedli slušné výkony, nejen v chytání, ale i v rozehrávce a rozhodování při hře. Branky padaly jak na běžícím pásu, ale po celé utkání jsme tahali za delší konec a v závěrečné části jsme získali rozhodující náskok. Kluci si ověřili, že trénink a informace, které jim jako trenéři předáváme jsou dobře použitelné do zápasu a když se je snažíme předvést v utkání může to vést k úspěchu.
Velmi si ceníme bojovnosti kluků, kteří nevypustili jediný souboj a přes poměrně teplé počasí makali až do konce těžkého zápasu.
Velké díky patří také fanouškům – rodičům, kteří po celý zápas kluky povzbuzovali a fandili jim.
Sestava: Adam Chocholouš, Alexandr Chocholouš, Štěpán Redlich, Antonín Vavříček, Vojtěch Volf, Vojtěch Weber, Michal Sabota, Matěj Lopata, Daniel Rei Pek
Trenéři: Radim Weber ml., Matěj Lopata, Tomáš Redlich

Další novinky

Zobrazit všechny