Nešťastná domácí prohra Mladších žáků A

03. září 2019

Po dvou odehraných utkání venku jsme se dočkali prvního domácího utkání krajském přeboru. V neděli k nám přijeli žáci Tj Viktorie Vestec.

MFK Dobříš – TJ Viktorie Vestec 4 : 6

Toto utkání jsme začali výborně a již ve 4. minutě jsme vedli 2 : 0, skóre otevřel Haspekl a po něm Micka. V 18. minutě se trefili hosté, ale potom hlavičkou z rohového kopu zvýšil ve 24. min. Vojta plavec na 3 : 1. V tuto chvíli to vypadalo, že utkání zvládneme vítězně. Hosté však do přestávky ještě stačili ve 27. min utkání zdramatizovat. Poločas tak skončil jen 3 : 2!. Po přestávce jsme, ale nechali soupeře více kombinovat a vlastními chybami jsme ve 34. min soupeře nechali vyrovnat a hned za další 3. min šel soupeř do vedení na 3 : 4. V tuto chvíli byli na koni hosté a bohužel i někdy náhodnými góly ještě skóre navýšil ve 44. a 47. min. Posledních 10. min se nám již herně nedařilo a jen jsme stačili utkání zkorigovat v 50. min se trefil Micka a utkání jsme bohužel prohráli 4 : 6.

Branky: Micka 2, Haspekl 1, Plavec

Vedoucí: Roman Micka

Trenéři: Petr Lohr a Pavel Budka