Pět gólů předpřípravky

Pět gólů předpřípravky

23. února 2020

V sobotu 22.2. se naše předpřípravka zúčastnila turnaje v Kolodějích pro ročník 2013 a mladší. Soupeři byli tentokrát nakonec jen tři (SK Roztoky, Radošovice a TJ Slavia Radonice), bohužel Pšovka Mělník a AC Sparta Praha – dívky se nakonec z turnaje odhlásily.

 

Turnaj se tedy nakonec hrál dvoukolově, každý s každým a kluci tak odehráli porci 6 zápasů po 14 minutách s přestávkami pouze na přesun k soupeři.

Prvním soupeřem byly Radošovice… než jsme se stihli trochu rozkoukat, už se nám v síti třepal míč třikrát. Pak se sice kluci snažili dostat k soupeřově brance, ale nedařilo se jim uvolňovat s míčem do volných prostorů a vyspělejší soupeř nám přidal ještě jednou tolik, co v úvodu.

Následně jsme nastoupili proti týmu z Roztok. Tento soupeř nás přehrál zejména v individuálních dovednostech a proto jsme vsítili jen jeden gól a naopak jich 5 obdrželi. Pozitivem byla snaha kluků o vstřelení gólu, a snaha neodkopávat bezhlavě míče jen někam pryč.

V posledním zápase první části jsme se utkali s Radonicemi. Soupeř měl ve své

m středu opět několik výrazných individualit a nedal nám moc šancí. Zklamáním bylo, když kluci polevili ve snaze získat míč a jen čekali na další branky v naší síti. Naopak podařilo se nám několika hezkými průniky ohrozit branku soupeře a vstřelit mu góly dva.

Druhá série se nám podařila lépe, přestože jsme také nedokázali soupeře přestřílet. S Radošovicemi jsme tentokrát dlouho drželi krok, bohužel silovější soupeř s velmi aktivním brankářem nakonec naši vozovou hradbu překonal a kapitulovali jsme. Kluci pak opět trochu rezignovali na bojovnost a snahu poprat se o výsledek a přestože jsme se s míčem snažili hrát svou hru (neodkopávat, ale utíkat s míčem do prostorů, kde není soupeř a zároveň co nejrychleji k soupeřově brance), tak jsme přes několik šancí gól nevstřelili. Roztoky nás přehráli i podruhé stejným způsobem výraznými individualitami a silou. Kluci dokázali ještě snížit na rozdíl jediného gólu, ale v závěru opět inkasovali. Poslední zápas s pozdějším vítězem, Radonicemi, jsme opět zaspali na začátku, kdy jsme rychle prohrávali o dvě branky. Kluci se však semkli, začali po ztrátě míče rychle napadat soupeře, což přineslo úspěch ve vyrovnání. Závěr utkání jsme však opět trochu nezvládli a soupeř nás rozstřílel.

Turnaj se nesl v duchu velké bojovnosti, bohužel Radošovicím jsme nedokázali za dva zápasy vstřelit ani jeden gól, ovšem vítězům z Radonic jsme vstřelili hned 5 gólů (žádný jiný tým jim více nevstřelil). Kluci bojovali, bohužel to dnes na soupeře nestačilo.

Sestava: Kuba Baláš, Kuba Moravec, Tomáš Lakomý, Honza Švehla, Roman Štajmar, Bořek Jurenka, Pepa Šimonovský a Ruda Zbíral

 

Další novinky

Zobrazit všechny