MFK Dobříš – Tatran Sedlčany 6 : 2 (2 : 0)

Branky: Puchmajer 2, Petrlík 2, Talůžek, Procházka – Štenberk, Repetný
Diváků: 300
Sestava: Vašák (90. Lohr) – Procházka, Pokorný, Talůžek, Puchmajer, J. Šrain, Junek, Janda (68. Liška), Boudník (70. Petrlík), Machač, V. Šrain.

Trenér Jiří Rychlík:  Hodnocení zápasu je pro mě dneska příjemné. V posledních třech týdnech se nám daří lépe. Zápas jsme zvládli a věřím, že jsme si tím zajistili setrvání v krajském přeboru. Udělali jsme pro to vše, co bylo v našich silách, i když to ne vždy odpovídalo mým představám. Co se týče samotného zápasu, prvních pětatřicet minut jsme se trochu hledali. Bylo vidět, že na hráčích leží velká zodpovědnost, protože jsme potřebovali vyhrát, abychom byli v klidu před posledním kolem. Chápu je, že cítili velký tlak. Pak jsme vstřelili dva rychlé góly ze standardních situací, což nás uklidnilo. I když jsme na začátku druhého poločasu brzy inkasovali, od stavu 3 : 1 jsme měli zápas pod kontrolou. Bylo to příjemné zakončení domácích zápasů i pro diváky, kteří přišli v hojném počtu. Chtěl bych jim touto cestou poděkovat za podporu, kterou nám poskytovali i v dobách, kdy se nám nedařilo. Stále věřili, že to zvládneme, že tým má sílu, stejně jako jsem tomu věřil já. Hráčům jsem neustále říkal, že se musí soustředit a že to dobře dopadne.