Po divokém druhém poločase bereme pouze bod

27. března 2024

MFK Dobříš – SK Sokoleč 3 : 3 (0 : 0)

Branky: 48. Janda, 79. Junek, 87. Puchmajer – 52. Fink, 53. Hlaváč, 88. Provazník
ŽK: 2 : 1
Rozhodčí: Petýrek – Horák, Brýl
Diváků: 110

Sestava: Nevosad – Procházka, Pokorný, Liška J., Machač, Šrain V., Puchmajer, Šrain J., Petrlík, Píša, Junek
Střídali: Janda, Boudník

První poločas byl oboustranně fotbalově nepovedený a fanoušci se branky nedočkali. Ve druhém poločase nám vyšlo střídání , když se střelecky prosadil  v 48. minutě Janda. Jenže vedení jsme si dlouho neužili a po našich chybách soupeř otočil utkání brankami Finka a Hlaváče v 52. a 53. minutě na 1:2. Po tomto šoku jsme se postupně vrátili do hry a skóre tentokrát otočili mi brankami Junka v 79. a Puchmajera v 87. minutě na 3:2. Vše vypadalo, že se konečně budeme radovat ze zisku tří bodů, jenže v následné minutě jsme opět trestuhodně chybovali na vlastní polovině a míč se po naší zbytečně ztrátě dostal do vápna a Provazník v 88. minutě vyrovnal na 3:3. Na konci utkání v prodloužení mohli brát všechny tři body hosté, kteří minuly prázdnou branku ve stoprocentní šanci. A tak nakonec stálo při nás štěstí a získali jsme na jaře první bod.

Další mistrovské utkání sehraje A tým tento pátek na hřišti SK Posázavan Poříčí n/S. Začátek zápasu je už ve 14:00!