Počasí nám nepřálo

Počasí nám nepřálo

21. března 2018

Přes nepříznivé počasí sehrály naše týmy své zápasy. Svůj první mistrovský odehrálo „áčko“, poslední přípravný B-tým. Zápasy dorostu byly z důvodu neregulérní plochy odloženy.

 

Dobříš – Malše Roudné 1 : 2 (1 : 2)

Za stálého sněžení a studeného větru rozhodli rozhodčí, přes nesouhlas týmů, že se utkání na umělé trávě odehraje. Na těžkém terénu se nedalo dobře kombinovat a tak se hrálo povětšinou vzduchem. Dobříšští hráči začali dobře a již ve 2. minutě využil Maryška podklouznutí soupeře a vstřelil první gól. Postupně však hosté získávali iniciativu. Po rohovém koup se sice hlavička jejich hráče do brány nevešla, ale ve 20. minutě Píša střelou za hranicí „šestnáctky“ vyrovnal. Po rohovém kopu pak Talůžkova hlavička těsně minula branku Konečného a ve 39. minutě otočil skóre utkání Maršík. Tento gól byl uznán dodatečně po konzultaci rozhodčích a nepotřebovali k tomu ani video.

Ve druhé půli hned v úvodu měli hosté možnost navýšit skóre, v němž jim zabránili Šedivý s Pokorným. Nepřesné výroky rozhodčího pak vnesly nervozitu do utkání, zvláště po té, co hostujícímu gólmanovi vypadl míč z ruky a Junkovi byl pískán faul, když se zmocnil míče. Dobříšští získali převahu, ale chybělo zakončení. Přesto poté, co se Talůžek vysunul na hrot útoku, měli domácí velkou příležitost. Tento hráč po úniku od půlící čáry obešel brankáře Konečného a vracející hráč ho evidentně fauloval. Rozhodčí nechal pokračovat ve hře (výhoda?!), ale při dokončení akce domácí nedokázali míč dopravit do opuštěné brány. V poslední minutě mohl vyrovnat Masopust, ale jeho hlavička po rohovém kopu se odrazila od tyče. Dobříšští hráči se tak pokusí přivézt body příští v sobotu z Doubravky.

 

Asistent trenéra Dobříše Filip Dort byl lakonický: „Vzhledem k počasí se nemělo vůbec hrát.“

 

Trenér Malše Roudného Rudolf Otepka řekl po utkání: „Penalta se měla proti nám kopat. Ale tak to bývá. Někdy rozhodčí poškodí, někdy pomůže.“

 

Dobříš: Šedivý – Procházka, Talůžek, Pokorný, Krůta – Masopust, J. Šrain, Liška (56. T. Šebek), V. Šrain – Junek (74. Patetl), Maryška

Branky: 2. Maryška – 20. Píša, 39. Maršík

Rozhodčí: Langmajer

ŽK: Procházka, J. Šrain, Patetl, Maryška – Růžička

Diváků: 50

 

 

Dobříš B – Zvole 4 : 2 (3 : 1)

Branky: 12. a 39. T. Šebek, 8. a 57. Karas – 16. a 53. Buriánek

Rozhodčí: Krůta

Dobříš: R. Weber – Karásek, Jan Zbíral, Patetl, Burda – Rozsypal, M. Puchmajer, Tran, Semančík – T. Šebek, Karas

Střídali: Pjaták, Semančík, Jiří Zbíral

Další novinky

Zobrazit všechny