Podzimní sezóna starší přípravky B

Podzimní sezóna starší přípravky B

24. listopadu 2022

 

MFK U10 Starší přípravka B – Podzimní část sezóny

Po letní přestávce jsme se vrátili ke společným tréninkům v polovině srpna. Děti začaly trénovat s chutí a s blížícím se začátkem školy a návraty od babiček a z dovolených se počet hráčů na tréninku dostal na plný počet. Tým se nám díky příchodu nových hráčů celkově rozrostl na 29 hráčů.

Již v srpnu jsme mimo tréninků absolvovali přátelské utkání a turnaj. Na začátku září jsme vstoupili do okresního přeboru starších přípravek, kde jsme se po rozřazovacím turnaji zařadili do skupiny B. Mimo oficiální okresní soutěže jsme odehráli řadu přátelských utkání a zúčastnili jsme se poháru mládeže FAČR. Celkem jsme za podzim absolvovali 35 tréninků  a 17 zápasových či turnajových dní. Podzimní část sezóny jsme zakončili v polovině listopadu dokopnou se zápasem proti rodičům.

Na tréninky chodíme ve velkém počtu a hráči ukazují chuť na sobě pracovat a zlepšovat se. Při zápasech nám nechybí nasazení a snaha, někdy však postrádáme více fotbalovosti. Snažíme se na tom pracovat a zlepšovat se. Přicházející prohry bereme s pokorou a o to větší radost přinášejí úspěchy v podobě gólů a vítězství.

Chuť hráčů do fotbalu nám přináší radost a motivaci do další práce. Z podzimní části sezóny plynule přecházíme do její zimní části, kdy se část tréninků přesune do sportovní haly a tělocvičny a čekají nás zimní turnaje.

Sestava: Jakub Baláš, Patrik Bureš, Michal Ciboch, David Čermák, Michal Fejk, Tomáš Helebrant, Jakub Hofman, Richard Jelínek, Lukáš Kajgr, Jakub Koranda, Jáchym Kujan, Sebastian Lastres, Jakub Látal, Jan Mazourek, Jakub Moravec, Filip Nguyen, Mario Nikl, Matouš Pecka, Vojtěch Petroušek, Adam Sochor, Hubert Sokol, Josef Šimonovský, Roman Štajmar, Vojtěch Štarman, Jan Švehla, Max Tran, Robin Tran, Rudolf Zbíral, Václav Zelenka

Trenéři: Jan Zbíral, Jiří Zbíral

S pozdravem

Jan Zbíral

MFK Dobříš

Další novinky

Zobrazit všechny