Podzimní zhodnocení

Podzimní zhodnocení

05. listopadu 2020

V úterý 27. října 2020 se sešel prostřednictvím on-line videokonference Výkonný výbor FAČR, který na svém zasedání rozhodl, že se soutěžní ročník 2020/21 vyjma soutěží v příslušnosti Ligové fotbalové asociace přeruší až do 31.12. 2020. A tak zde máme shrnutí, jak si vedou  jednotlivá mužstva MFK Dobříš po tomto přerušení podzimní části mistrovských soutěží.

 

A muži divize skupina B –  8 3 0 5 11 : 21 8 bodů  13. místo

A mužstvo odehrálo 8 zápasů, pět na domácím hřišti a tři na hřišti soupeřů. Kádr mužstva se do nové sezóny postupně rozšířil o pět nových hráčů, ale bohužel během podzimních zápasů provázela mužstvo zranění i nemoci a tak se musela měnit i v jednotlivých odehraných zápasech základní sestava. Postupně byl trenér Filip Dort nucen protočit sestavou 24 hráčů. K většímu bodovému zisku scházela i lepší střelecká produktivita a navíc v některých zápasech mužstvo srážely zbytečné individuální chyby v obraně. I přesto nejlepším střelcem mužstva a zároveň i divizní skupiny B je Patrik Junek se 6 brankami.

 

B muži I. B třída skupina E – 8 3 0 5 22 : 32 10 bodů  10. místo

B mužstvo odehrálo 8 zápasů, pět na domácím hřišti a tři na hřišti soupeřů. Během podzimu pokračovalo Béčko v jarním zabudování mladých hráčů a dorostenců do sestavy, ale zranění a nemoci se nevyhnuly ani rezervě a tak vypomáhali mužstvu méně vytížení hráči A mužstva, nebo ti kteří se vraceli po nemoci případně zranění zpět na hřiště. Béčko, ale muselo také v některých zápasech improvizovat při skládání sestavy, hlavně při souběžně hraných  s A mužstvem. I přesto mohlo mít B mužstvo v tabulce více bodů, mrzet mohou hlavně dvě těsné porážky na hřištích soupeřů. Do mistrovských zápasů se  v osmi zápasech zapojilo 34 hráčů. Nejlepším střelcem mužstva je Jan Karas s 5 brankami.

 

Dorost I. A třída skupina D – 6 6 0 0  35 : 8 10  bodů  1. místo

Dorostenci odehráli 6 zápasů, tři na domácím hřišti a tři na hřišti soupeřů. V odehraných zápasech naplno bodovali a potvrdili tak ambice se kterými vstupovali do soutěže. Trenéři v zápasech prostřídali 22 hráčů a někteří si připsali i starty za B muže v I. B třídě. Na vstřelených gólech se v šesti zápasech podílelo 14 hráčů a nejlepším střelcem mužstva je Jakub Váhala s 9 brankami.

 

Krajský přebor starší žáci skupina A – 7 6 1 0  39 : 9 19 bodů  3. místo

Starší žáci odehráli 7 zápasů, tři na domácím hřišti, čtyři na hřišti soupeřů a nesehráli utkání s TJ Tatran Rakovník, který odstoupil soutěže. Starší žáci vstoupili do soutěže úspěšně, jsou zatím bez porážky a mužstvu se dařilo i v koncovce. Trenéři v zápasech prostřídali 19 hráčů a na vstřelených gólech se v sedmi zápasech podílelo 10 hráčů a nejlepším střelcem mužstva je Michal Prusík se 16 brankami.

 

Krajský přebor mladší žáci skupina A – 8 6 0 2  26 : 19 18 bodů  5. místo 

Mladší žáci odehráli 8 zápasů, tři na domácím hřišti a pět na hřišti soupeřů. Mladší žáci si udrželi domácí neporazitelnost a naplno nebodovali pouze ve dvou venkovních zápasech. Trenéři v zápasech prostřídali 17 hráčů a na vstřelených gólech se v osmi zápasech podílelo 10 hráčů a nejlepším střelcem mužstva je se 6 brankami Adam Kocián.

 

I.A třída žáků skupina A – 6 3 1 2  28 : 18 10 bodů  5. místo

Starší žáci B odehráli 6 zápasů, tři na domácím hřišti a tři na hřišti soupeřů se střídavými výsledky a drží se v horní polovině tabulky. Trenéři v zápasech prostřídali 21 hráčů, na vstřelených gólech se podílelo 8 hráčů a nejlepším střelcem mužstva je s 9 brankami Jan Haspekl.

 

 

Okresní přebor mladší žáci B skupina B – 8 6 1 1  49 : 29 19 bodů  1. místo

Mladší žáci B odehráli 8 zápasů, pět na domácím hřišti a tři na hřišti soupeřů, udrželi si domácí neporazitelnost, zatím pouze jednou naplno nebodovali a zaslouženě jsou v čele tabulky. Trenéři v zápasech prostřídali 17 hráčů a mohou být spokojeni s koncovkou, když na vstřelených gólech se podílelo 13 hráčů. Nejlepším střelcem mužstva je s 8 brankami Antonín Fejk.

 

Okresní přebor mladší žáci C skupina C – 7 7 0 0 47 : 13  21 bodů  2. místo

Mladší žáci C odehráli 7 zápasů, čtyři na domácím hřišti, tři na hřišti soupeřů a ve všech odehraných zápasech naplno bodovali. V tabulce jsou na druhém místě, pouze o skóre, když mají ještě k dobru jedno neodehrané utkání. Trenéři v zápasech prostřídali 15 hráčů a dařilo se mužstvu i střelecky, když se na gólech podílelo 12 hráčů. Nejlepším střelcem mužstva je s 11 brankami Josef Tenkrát.

 

Okresní přebor starší přípravka skupina B – 7 7 0 0 129 : 23

Starší přípravka odehrála 7 zápasů, tři na domácím hřišti, čtyři na hřišti soupeřů a ve všech zvítězila. V této věkové kategorii se tabulky ani střelci neuvádí. Trenéři v zápasech prostřídali 18 hráčů.

 

Okresní přebor starší přípravka B skupina C – 6 4 0 2 66 : 41

Starší přípravka B odehrála 6 zápasů, čtyři na domácím hřišti, dva na hřišti soupeřů a dokázala vyhrát ve čtyřech zápasech. V této věkové kategorii se tabulky ani střelci neuvádí. Trenéři v zápasech prostřídali 16 hráčů.

 

Okresní přebor mladší přípravka skupina B – 5 4 0 1 121 : 35

Mladší přípravka odehrála 5 zápasů, dva na domácím hřišti, tři na hřišti soupeře a dokázala vyhrát ve čtyřech zápasech. V této věkové kategorii se tabulky ani střelci neuvádějí. Trenéři v zápasech prostřídali 18 hráčů.

 

Okresní přebor mladší přípravka B skupina C – 5 0 0 5 34 : 89

Mladší přípravka B ve své premiérové sezóně v soutěži, odehrála 5 zápasů a nepodařilo se jí zatím bodovat. V této věkové kategorii se tabulky ani střelci neuvádějí. Trenéři v zápasech prostřídali 14 hráčů.

Další novinky

Zobrazit všechny