Poslední divizní utkání sezony

Poslední divizní utkání sezony

20. června 2022

V sobotu dopoledne nastoupili V Lipkách domácí proti Březové v posledním divizním utkání sezóny. Utkání přineslo útočné laděný zápas z obou stran a z množstvím šanci.

Fortuna Divize B MFK Dobříš – FK Olympie Březová, z.s. 1 : 1 (0 : 1)

V prvním poločase se jednou prosadili hosté, když po rozehraném rohu Dobříše se dostali lacino do brejku a po pěkné kombinaci skórovali. Vstup do druhého poločasu vyšel domácím po rozehraném rohovém kopu vyrovnal hlavou kapitán Talůžek. I ve druhém poločase se diváci nenudili a hlavně domácí se snažili vstřelit branku a rozloučit se s divizní soutěží vítězstvím. Ale štěstí v koncovce jim tradičně jako celé jaro nepřálo a utkání skončilo remízou se kterou byli spokojenější hosté.

Před zápasem se domácí funkcionáři rozloučili s trenérem Filipem Dortem, který pi třech letech končí u dobříšského A mužstva.

MFK Dobříš / UMT, 100 diváků
Střelci: 47. Talůžek Robert – 30. Filipec Lukáš
Rozhodčí: Makovička Milan – Brom Josef, Žurek Roman. Delegát: Paták Viktor.

MFK Dobříš B – SK Černolice 7 : 2 (2 : 0)

V neděli se V Lipkách odehrál přímý souboj o udržení v B třídě mezi domácí rezervou a Černolicemi a před téměř 300 diváky za úmorného vedra viděli diváci 9 branek a jednoznačné vítězství domácích, kteří díky vysokému tempu, nasazení a kvalitní koncovce deklasovali Černolice a mohli slavit udržení v soutěži i pro příští sezónu. A domácímu trenérovi vyšel mix sestavy z nadějných mladíčků a zkušených hráčů.

Další novinky

Zobrazit všechny