Poslední podzimní utkání bez gólu

03. listopadu 2021

V posledním podzimním utkání se diváci gólu nedočkali. Dobříšští se za celý první poločas do šance nedostali a ani jednou nevystřelili.

Dobříš – Štětí 0 : 0

Již v první minutě si hosté vypracovali několik šancí, avšak po opakovaných střelách míč do sítě nedopravili. Další možnost měli po rohovém kopu a po dvaceti minutách sice míč po rozehraném přímém kopu míč v síti skončil, ale pro ofsajd nebyl gól uznán. Soupeř pak hrozil po standartních situacích. Po přímém kopu minul branku Slanička a Mešič dvakrát střílel ze čtyřiceti metrů. Jednou trefil břevno, po druhé míč Weber vytáhl nad břevno. Další přímý kop pak poslal Mesič těsně nad branku.

Podobný průběh měl i začátek druhé půle. Černý zblízka překopl a unikající Janovský Webera neprostřelil. Kolem šedesáté minuty unikal Junek a jeho přihrávku netrefil dobře Procházka. Tato akce jakoby domácí nastartovala. Hra se vyrovnala, a zatímco hosté se již do šancí nedostali, dobříšští hráči si několik možností ke vstřelení gólu vypracovali. Po výkopu Webera netrefil v dobré pozici míč Puchmajer, Junkův přímý kop z úhlu vyrazil gólman Sailer za pomoci tyče na roh, úspěch nepřinesly hlavičky Junka a Puchmajera a ještě v poslední minutě došlo k závaru před hostující brankou, ale ani dobříšští hráči úspěšně nezakončili.

Dobříš: Weber – Kozohorský, Talůžek, Machač, V.Šrain – Junek (90. Čížek), Masopust, Kilián, Puchmajer, Janda (84. J. Šrain) – Procházka

Rozhodčí: Mičan

ŽK: Procházka, V. Šrain, Puchmajer – Belák

Diváci: 250

Statistiky: Střely: 5:11, z toho na branku: 4:6. Rohové kopy: 6:6. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 22:14.

Černolice – Dobříš B 3 : 4 (1 : 2)

Dobříš: Malý – Zbíral, Šebek, Patetl (85. Šika), Tran, Havlík (66. Diviš), Boudník, Píša, R. Škodný (60. Čihák), Burda, P. Škodný (89. Prusík)

Branky: 34, 59 a 79. Bičík – 31 a 71. Burda, 19 a 84. Boudník

ŽK: 0 – Šebek

Rozhodčí: Palek