Poslední říjnové výsledky mládeže

05. listopadu 2019

Starší žáci – krajský přebor

Naši kluci rozhodli už v úvodu zápasu, kdy po krásných akcích vstřelili důležité branky. I v dalším průběhu zápasu jsme byli lepším týmem a kluci zaslouženě vysoko zvítězili.

MFK –TJ Baník Švermov  8 : 0 (6 : 0)

Branky: M. Prusík 3×, V. Mareš 3×, D. Petrlík 1×, R. Škodný 1×

Sestava: Vaněk,Petrlík (C), Třešňák, Škodný, Mareš, Hronza, Fenyk, Salinger, Prusík, Obermajer, Skála, Stibor, Šantora

Starší dorost U19

KP SD Stč kraje: SK Slavia Jesenice U19 – MFK Dobříš U19 5 : 2 (2 : 1)

O víkendu hráli naši dorostenci další utkání krajského přeboru v Jesenici. Domácí tým je známý technickou kombinační hrou, což opět potvrdil. Od úvodu měli hráči Jesenice míč více na svých kopačkách a trpělivě nahlodávali obranu Dobříše. Do dvacáté minuty zúročili herní převahu dvěma góly. Poté ovšem “tradičně” polevili (v minulém vzájemném utkání se měnil stav z 6 : 0 až na 6 : 3), nechali hostům více prostoru a byli potrestáni. Několik minut před poločasem Štěpán snížil na 2:1 a chvíli po přestávce Rehák vyrovnal na 2 : 2. Utkání rozhodly dvě slepené branky domácích v 66. minutě, když dva téměř totožné brejky poslaly domácí opět do dvoubrankového vedení. Deset minut před koncem domácí brankář založil další rychlý protiútok, po kterém Jesenice podtrhla kvalitní výkon gólem na 5 : 2. Dobříšští tedy opět na body nedosáhli, neboť dnes o bojovnosti a nasazení více mluvili než činili.

Sestava: Fiala Jan – Škodný, Kvapil, Pinc, Váhala – Homolka, Boudník, Rehák – Štěpán, Havlát, Koller

Střídali: Malý, Matějka, Šika

Góly: Štěpán, Rehák

Mladší dorost U17

Jesenice – MFK 0 : 7 (0 : 3)

Bylo velmi znát, že s Jesenicí hrajeme tentokrát čerství, bez únavy z předchozího zápasu starších. Soupeře jsme přehráli a jasně zvítězili vysokým skóre. Po třetím gólu nám polevila koncentrace a disciplína. Chlapci si začali dělat ze zápasu trochu cirkus. Tento nešvar jsme vyřešili “klidnou přátelskou debatou” o přestávce a pokračovali ve hře již plně koncentrovaní. Už kvůli Vojtovi, který nahradil naše nemocné brankáře více než skvěle a včasnými výběhy jistil čisté konto. Také soupeř který se nevzdával celý zápas si zasloužil respekt za svoji snahu.
Od 55. minuty jsme prostřídali a protočili posty, aby si zahráli všichni a měli možnost ukázat případný talent. Druhý poločas jsme také zaměřili na rychlý přechod s narážečkou a zlepšení střelby z větší vzdálenosti. To první se nám dařilo, druhé moc ne. Přesto jsme tam v druhé půli nasypali další čtyři fíky a šlo se do sprch.

Branky: Sklenář 2×, Píša 2×, Rys 2×, Škodný R.

Sestava: Čihák (C) – Diviš V., Píša, Rys, Pinc, Sklenář, Salinger L., Škodný R., Hiep Tran Tuan, Holubec, Matějka L.

Střídali: Boudník, Homolka, Medal

Starší žáci U15 – KP

MFK – Baník Švermov 8 : 0 (6 : 0)

Branky: Mareš 3×, Prusík 3×, Škodný R., Petrlík D.

Sestava: Vaněk – Obermajer, Petrlík D. (C), Hronza Š., Fenyk, Skála, Prusík, Salinger J., Třešňák, Škodný R., Mareš

Střídali: Šantora M., Stibor

Mladší žáci U13 KP

MFK – Baník Švermov 2 : 10 (1 : 4)

Branky: Krejza, Lachman

Sestava: Žižka – Osiakor, Panuška O., Fiala Josef, Haspekl (C), Micka, Matějka K., Krejza, Lohr, Ježek, Tomášek, Schneider O., Kořínek, Bojko, Lachman

Starší žáci U15 OP

MFK – Rožmitál p. T. 0 : 6 (0 : 3)

Sestava: Miškovský A. – Budka, Hronza Š., Koten, Johanides, Diviš P., Oravec, Stibor, Šantora M. (C), Třešňák, Vaněk

Střídali: Dvořák, Salinger J., Skrip

Mladší žáci U13 OP

Nová Ves p. P. – MFK 5 : 5 (4 : 3)

V neděli jsme odehráli, z hlediska postavení v tabulce, velmi důležité utkání na hřišti Nové Vsi. Zápasy s tímto soupeřem pro nás byly vždy těžké, ale kvalita utkání i tak předčila všechna naše očekávání. Hráči obou týmu hráli s obrovským nasazením, nevypustili žádný souboj, ale zároveň předváděli krásné fotbalové akce. V úvodu se skóre přelévalo z jedné strany na druhou, postupně se ale Nová Ves dostala do vedení o dva góly. Naši kluci se nevzdali a v posledních minutách se jim podařilo vyrovnat. V samotném závěru přežili tři nebezpečné rohové kopy v rychlém sledu a utkání tak skončilo spravedlivou remízou 5 : 5. Oba trenérské tábory se poté shodli, že se jednalo o nejlepší utkání podzimu a jeho intenzita a dramatičnost tentokrát byla znát i na nezvykle hlasité podpoře fanoušků. Všem zúčastněným děkujeme a přejeme si do budoucna co nejvíce takovýchto zážitků!

Branky: Hrazdíra, Karas, Knejzlík, Sochor, Machek

Sestava: Bartoš – Dekastello, Hrazdíra, Karas (C), Knejzlík, Kvapil Š., Marek, Matějka M.,  Miškovský F., Šantora F., Ulrych, Doležal, Sochor, Machek