Mnichovo Hradiště – MFK Dobříš 2 : 1 (2 : 0)

Branky: 20. Svoboda, 44. Zajíček – 66. Liška J.

ŽK: 70. Mihalík – 44. Machač, 47. Havlík, 84. Boudník.

Sestava: Vašák – Procházka, Pokorný, Talůžek, Puchmajer, Janda, Boudník, Petrlík, Machač, Forejt, Havlík

Střídali: Liška J., Šrain J., Junek

Jiří Rychlík (trenér MFK Dobříš): V prvním poločase jsme na zápase vůbec nebyli, nevím, co se stalo. Jestli si kluci mysleli, že se to bude hrát samo… Určitě se to nedá hrát bez toho, aby hráči běhali a bojovali. Skončilo to 2:0, nemyslím si, že by soupeř měl až takovou kvalitu, ale my tam prostě nebyli. Druhý poločas už byl úplně jiný. Něco jsme si k tomu v kabině řekli, brzo jsme dali gól a pak jsme měli další šanci, ze které jsme mohli vyrovnat. Otevřeli jsme to, soupeř měl taky šance, ale bod jsme odtamtud minimálně měli odvézt. Nevím, co se stalo, první poločas je pro mě obrovské zklamání. Takhle se fotbal hrát nedá. Teď nás čeká Milín a pokud přijede a my k tomu takhle přistoupíme, tak se asi budeme divit. Je to ale za námi, musíme si z toho vzít ponaučení. Připravíme se na Milín a zkusíme potrápit lídra a sebrat mu body.

SK Černolice – MFK Dobříš B 2 : 1 (2 : 0)

Absolutně prohospodařený 1. poločas nás stál naději na bodový zisk z dalšího venkovního utkání. Chybělo nasazení, rychlost a vůle. Po přestávce se náš výkon přeci jen trochu zlepšil, ale i přes zajímavé příležitosti se nám podařilo snížit až v úplném závěru, kdy penaltu za faul na Mathausera proměnil V. Weber.