Přátelák U8 - Hostomice

Přátelák U8 - Hostomice

09. května 2022

V sobotu 7. května jsme si domluvili pro kluky a holky, kteří jsou méně vytížení, nebo se nemohli zúčastnit čtvrtečního zápasu se Sedlčany, přátelské utkání “za kopcem” v Hostomicích.

 

První část nám opět sloužila k probuzení, než jsme se trošku na hřišti rozkoukali, tak jsme několik gólů dostali. O přestávce jsem si řekli nějaké postřehy jak ze hřiště, tak od trenéra a další části už měli jiné parametry. Zvýšila se bojovnost, snaha, odvážné pokusy o vstřelení branky a hned jsme dokázali být vyrovnaným soupeřem. Zápas nám ukázal, že i když se nám nedaří úplně technicky (což můžeme dále trénovat), tak se umíme vybičovat k výkonům, za který se nemusíme vůbec stydět a svojí hrou dokážeme být úspěšní.
Nesnažili jsme se soupeře pravidelně překopnout, ale cíleně rozehrát míč na svého spoluhráče, případně se rozhodnout sami zaútočit. Samozřejmě ne vždy se to povedlo, ale způsobem “pokus – omyl” se nám to postupem času poměrně dařilo. Trochu bychom potřebovali zapracovat na rychlejších reakcích, jak do útoku, tak do obrany a rychlejší přepínání. Všechno se lze naučit, důležitá byla snaha. A to, že často kazíme? Vždyť se učíme. Nejsme kapela, abychom pořád vyhrávali.
Po ukončení zápasu jsme se se soupeřem shodli, že to byla remíza :-).
Sestava: Vojtěch Weber, Lukáš Mikel, Valentýna Mikelová, Sebastian Lastres, Jakub Budka, František Čermák, Vojtěch Volf, Tichon Rybalko, Den Komar.
Trenér Radim Weber

Další novinky

Zobrazit všechny