Přátelské utkání žáků U15

Přátelské utkání žáků U15

30. listopadu 2023

V sobotu sehráli starší žáci V Lipkách přátelské utkání s účastníkem žákovské divize. Hrálo se na těžkém terénu, před zápasem jsme ještě odklízeli sníh, alespoň v pokutových územích.

MFK Dobříš U15 – Povltavská FA U15   1:3 ( 0:2 )

Branka: Schneider

Sestava: Krátký – Dort, Bumba, Matějka, Dekastello – Houška, Dvořák – Šantora, Schneider, Vořechovský – Višek

Střídali: Tran, Havel


ŽK: Schneider

I přesto jsme začali velmi dobře a měli hru pod kontrolou. Kluci rychle a přesně kombinovali, měli dobrý pohyb a soupeře výrazně přehrávali. Po ojedinělém brejku soupeře jsme ale inkasovali a druhý gól jsme dostali po krásné střele.

Kluci nic nevzdali a pokračovali v aktivní hře. Podařilo se nám snížit, kdy po přímém kopu Šantory odraženého od břevna doklepl hlavou Schneider. Ke konci utkání jsme mohli i vyrovnat, kdy opět Schneider obešel brankáře a jeho zakončení stačil jeden ze stoperů vykopnout z prázdné branky. V závěru jsme šli na riziko do tří obránců a inkasovali jsme potřetí. Musíme zapracovat na finální fázi, která nám stále dělá trošku problémy. V poslední třetině hřiště musíme být kvalitnější.

I tak jsme byli nadmíru spokojeni jak se se zápasem kluci popasovali. Měli jsme vypůjčené dva hráče z rezervy – Tran, Havel – kteří odehráli zápas také velmi dobře.

Další novinky

Zobrazit všechny