Přátelský zápas Áčka a Předpřípravky

Přátelský zápas Áčka a Předpřípravky

21. června 2021

Dobříšští hráči začali tento zápas velkým tlakem a již ve třetí minutě vstřelil Talůžek první gól. Domácí měli i nadále převahu, ale promarnili mnoho brankových příležitostí.

 

Dobříš – Mýto 4 : 2 (1 : 2)

Hosté z minima vytěžili maximum a tak brankami Lavičky (22. min.) a Hereita (37. min.) otočili skóre. Ve druhé půli již ve 49. minutě Talůžek vyrovnal. I v dalším průběhu zápasu měli domácí více ze hry, ale zrazovala je koncovka. Uspěl až v 72. minutě stoper Talůžek, tradičně i po třetí hlavou, když hattrickem otočil skóre ve prospěch dobříšských fotbalistů.  V posledních deseti minutách se hostující tým snažil o vyrovnání, ale neuspěl. Domácí z rychlých protiútoků několikrát neuspěli, přesto v nastavení zakončil zápas brankou Rehák.

 

Branky: Talůžek 3, Rehák – Lavička, Hereit

 

 

Předpřípravky

V sobotu odehrálo 12 kluků a 3 děvčata turnaj předpřípravek. Akci pořádala Komise mládeže OFS Příbram. Turnaj na hřišti pořadatele FK Sokola Pičín řídil přímo její předseda Miroslav Bodnár. za velkého horka si všichni s chutí zahráli. Výsledky ani pořadí se nepočítaly. Všichni byli první a všichni zvítězili. Hráče a hráčky na hřišti dirigovali Radim Weber ml., Tomáš Redlicha pan Michtaler.

 

 

 

Další novinky

Zobrazit všechny