Příprava mužstev MFK Dobříš na jaro 2022

Příprava mužstev MFK Dobříš na jaro 2022

17. ledna 2022

A mužstvo pod vedením trenéra Filipa Dorta v pondělí 10. ledna 2022 zahájilo zimní přípravu na jarní část divizní soutěže, B muži a dorostenci zvolili letos společnou zimní přípravu. Na co se můžeme těšit?

Hráči Áčka podstoupí třikrát týdně tréninkovou jednotku na stadiónu V Lipkách, odehrají 8 přípravných zápas, a vyrazí na tradiční únorové soustředění na Šumavě. Případné zimní odchody a příchody hráčů jsou zatím v jednání, a cílem pro jaro je udržení soutěže. Ke spokojenosti s podzimní částí soutěže chybí trenérovi 5 bodů do tabulky, ale věří, že na jaře se povede body získávat i na hřištích soupeřů a podzimní ztrátu bodů nahradit.

 

B muži a dorostenci zvolili letos společnou zimní přípravu. Trenéři Miloš Krátký a Vítek Weber chtějí i na jaře pokračovat v podzimním zapojování mladých hráčů do kategorie dospělých. Na podzim omlazené Béčko začalo sezónu výsledkově velmi dobře, po zranění několika hráčů základní sestavy se přestalo dařit a bodovat. V závěru podzimu se postupně zapracovali do mužstva další dorostenci a dostavili se i výsledky. Trenéři i na jaře budou sázet na kombinaci zkušených hráčů a dorostenců.

 

Šéftrenér mládeže Pavel Foltýn je s podzimními výsledky spokojen a hlavně přivítal, že soutěže nebyly na podzim přerušeny a mužstva mohla i pravidelně trénovat. V jarních odvetách bude nastupovat stejně jako na podzim 5 přípravek, 2 mužstva mladších žáků, 2 mužstva starších žáků a 1 mužstvo dorostenců. U mládeže se bude pokračovat v sestavování mužstev podle ročníků narození a případně posunovat talentované hráče do vyšších kategorií.

 

 

Další novinky

Zobrazit všechny