Debakl Milevska !

19. července 2015

Dobříš – Milevsko 8:1 (3:1)

V dalším přípravném utkání  měli domácí proti kombinovanému diviznímu týmu po celý zápas převahu a předvedli množství hezkých fotbalových akcí, které úspěšně zakončovaly brankami.
Branky: 18 a 37. Talůžek, 61 a 87(p.k.). Dort, 45. O.Puchmajer, 50. M.Puchmajer, 73. Procházka, 89. vlastní – 34(p.k.). Boudník. Rozhodčí: Máša.

Dobříš: Souček – Horáček, Talůžek, Machač – Procházka, M.Puchmajer, Dort, Liška, Šrain –  O.Puchmajer, Grafnetr(68.Kozohorský).

MFK Dobříš – Černolice  6:4 (3:1)

Doba dovolených a zranění se podepsala na obou stranách. Obě mužstva nastoupila k přípravnému zápasu pouze v jedenácti lidech.V prvním poločase měli navrch domácí a svou mírnou převahu zužitkovali ve vedení tři jedna. Celý druhý poločas hráli domácí po odstoupení Procházky v deseti lidech a to se také projevilo v obrazu hry. V divoké přestřelce hosté vyrovnali hru i skóre, ale nakonec domácí  díky střelecky disponovanému Maryškovi vybojovali vítězství.

Branky: 27.,60.,72.,84.,Maryška, 7.Valsa,41.Dort – 63.,70.Kocián, 44.Franěk,66.Kaláb.

Souček – Procházka,Talůžek,Horáček-Fic,Puchmajer M.,Liška J.,Puchmajer O.- Dort- Maryška,Valsa.

Karel Houska

Dobříš – Čimelice  4:1 (0:0)

(Hráno v Písku.)

V prvním přípravném utkání náš tým v kombinované sestavě zaslouženě zvítězil, díky střelecké potenci ve druhé půli. Příjemným překvapením byl výkon mladých hráčů – brankáře Malého, Horáčka a O.Puchmajera.

Dobříš: Jechort (46.Malý) – Horáček, Talůžek, Machač, Kozohorský – Procházka, J.Liška, Šrain, Fic – Valsa, O.Puchmajer.

Branky: Fic, Valsa, Puchmajer, Jechort.