Přípravná utkání mládeže

02. srpna 2023

V prvním přátelském utkání proti divizním soupeři podali naši kluci velmi dobrý výkon. Až na prvních patnáct minut jsme byli lepším mužstvem, bohužel jsme neproměnili šance a soupeř ze dvou příležitosti dal 2 branky. Za zmínku stojí, že za nás nastoupili i mladší dorostenci  a v zápase se vůbec neztratili, ba naopak.

FK Hořovice 19 – MFK Dobříš 19

2 : 1 (0 : 1)

Branka: Mareš

Sestava: Vaněk – Osiakor, Micka, Obermajer, Mareš, Suchan, Haspekl, Koten, Petrlik, Prusik, Karas

Střídali: Salinger, Diviš, Netrefa, Klikorka

Mladším dorostencům chyběli čtyři hráči ze základní sestavy a na naší hře to bylo znát. Navíc kvalita soupeře, který hraje vyšší soutěž, byla velmi dobrá. Hráno 3× 30 minut, střídalo se hokejově.

FK Hořovice 17 – MFK Dobříš 17

5:1 (3:1)

Branka: Rampa

Starší žáci odehráli první zápas po týdnu trénování. Proto byli trenéři příjemně překvapeni výkonem, kluci hráli velmi dobře. Snažili se o rychlou kombinaci po zemi, rozehrávku od brankáře. Tak se chceme prezentovat i v mistrovských utkáních. Je však ještě celá řada důležitých věcí, na které se musíme zaměřit v přípravě, abychom byli úspěšní – taktická stránka – například chování hráčů na jednotlivých postech, technická stránka nebo rozehrávání autů, rohů atd.