Přípravné utkání na Malé Hrašici

31. července 2023

V předposledním přípravném zápase na novou sezónu jsme na hřišti v Malé Hraštici přivítali divizního soupeře FK Katovice. Na výborně připraveném hřišti jsme se soupeřem sehráli zatím nejlepší utkání přípravy.

MFK Dobříš – FK Katovice 1 : 2  (1 : 1)

Branka: Junek

Sestava: Nevosad –  Havlik,  Machač,  Forejt,  Liška Jan –  Petrlík, Janda,  Pokorný,  Boudník –  Puchmajer,  Junek

Střídali: Šrain Jan, Maška, Chýla, Píša, Diviš

V prvním poločase se dostal naš soupeř do vedení z pokutového kopu. Za nás se střelecky prosadil  Patrik Junek  a do kabin se šlo za nerozhodného stavu. Ve druhém poločase se ani jedna strana nemohla dlouho brankově prosadit a když už se zdálo, že utkání skončí remízou, se nakonec prosadili v 92. minutě štastnější hosté.

Poslední přípravné utkání sehrajeme v sobotu 5. srpna ve Strakonicích od 10:30.