Přípravný zápas na dvou hřištích

Přípravný zápas na dvou hřištích

15. listopadu 2022

FK Králův Dvůr – MFK Dobříš

V sobotu dopoledne jsme odehráli další přípravný zápas tentokrát v Králově Dvoře. Se soupeřem jsme se domluvili na dvě hřiště, které jsme rozdělili na zkušenější a méně zkušené.

Zkušenější hřiště bylo poměrně fotbalové, jak od soupeře tak od nás. Náš výkon se pohyboval trochu ve vlnách, nejprve jsme se nemohli příliš rozkoukat a soupeř nás ze začátku zaskočil svou aktivitou. V druhé části jsme naopak my předvedli to co umíme a byli jsme úspěšnější než soupeř. V další části jsme zase dali prostor soupeři a poslední díl jsme už odehráli trochu unavení a nedokázali jsme se do zápasu vrátit. Jinak nelze upřít snaha o učené dovednosti, ale chybělo trochu více nasazení během celého zápasu (stejně jako ve druhé části). Soupeř byl jak pohybově, tak rychlostně na naší úrovni, ale protože jsme nedokázali předvést úplně to nejlepší, co  už umíme, tak se nám tolik nedařilo. Gólů padalo hodně, více do naší sítě, ale nejdůležitější z tohoto zápasu byl pohyb dětí a být na hřišti.

Méně zkušené sestavy lze z naší strany rozdělit na snahu, bojovnost a odvahu i když nám to příliš nešlo technicky a druhá část, kterou opět provázely problémy s koncentrací na utkání, míč a snahu předvést to co se učíme. Bojovná sestava dokázala se soupeřem držet krok, druhá sestava bohužel většinou ztrácela kontakt se soupeřem a málokdy se nám povedlo překonat soupeřovu obranu. 

Sestava: Dominik Máša, Lukáš Mikel, Tomáš Kasprišin, Adam Chocholouš, Alexandr Chocholouš, Matěj Lopata, Štěpán Redlich, Tobiáš Zelenka, Vojtěch Weber. Tomáš Faktor, Martin Šulc, Jan Sprenger, Jáchym Holan, Lukáš Dratva, Matěj Svoboda, Karel Huřík, František Melša, Tykhon Rybalko

Trenéři: Radim Weber, Tomáš Redlich, Matěj Lopata

Další novinky

Zobrazit všechny