Prodloužený fotbalový víkend pro přípravku MFK U9

27. dubna 2022

V deštivém dopoledni jsme nastoupili k dalšímu mistrovskému utkání v nedaleké Staré Huti. Utkání jsme odehráli na 4× 15 minut. Na hřišti se odehrával vyrovnaný zápas, který jsme dokázali celkově opanovat 11 : 7. Hráči obou týmu předváděli vysoké nasazení a bojovnost, jak směrem dopředu, tak i dozadu.

Neděle 24. 4. 10:00 Stará Huť Tráva, Stará Huť : MFK Dobříš U9 7 : 11

V první části utkání jsme se dokázali dostat do dvoubrankového vedení. Další dvě části byli výsledkově vyrovnané. V poslední části dokázali domácí snížit na rozdíl jediného gólu. To nás donutilo zvýšit úsilí a třemi rychlými góly jsme utkání strhli na naši stranu.
Podařilo se nám udržet vysoké nasazení a zaujetí pro hru z minulého zápasu. Fotbalovost jsme dokázali předvést v několika momentech, ale budeme se snažit, aby byly častější.

Sestava: Filip Nguyen, Hubert Sokol, Jáchym Kujan, Jakub Baláš, Jakub Látal, Josef Šimonovský, Julie Zbíral, Lukáš Kajgr, Matouš Pecka, Max Tran, Robin Tran, Roman Štajmar, Rudolf Zbíral, Vojta Petroušek

Branky: Julie Zbíral 3, Robin Tran 2, Jakub Látal 2, Jakub Baláš, Josef Šimonovský, Matouš Pecka, Roman Štajmar

Trenéři: Jan Zbíral, Jiří Zbíral

Pondělí 25. 4. 17:00 Nová Ves pod Pleší Tráva

Hřiště A – Nová Ves pod Pleší : MFK Dobříš U9 17 : 17
Hřiště B – Nová Ves pod Pleší : MFK Dobříš U9 14 : 12

Hned další den odpoledne jsme vyrazili k přátelskému utkání do Nové Vsi pod Pleší. S trenéry soupeře jsme se domluvili, že se v utkání na dvou hřištích pokusíme postavit vyrovnané soupisky. Utkání jsme odehráli na 3× 20 minut.
Na obou hřištích se odehrával vyrovnaný boj a přetahovaná o každou branku. Nakonec se nám soupeře nepodařilo přestřílet. Gólů jsme ale vstřelili dost, což je příslibem do dalších utkání.

Sestava: Filip Nguyen, Hubert Sokol, Jáchym Kujan, Jakub Baláš, Jakub Látal, Jan Švehla, Josef Šimonovský, Julie Zbíral, Lukáš Kajgr, Matouš Pecka, Max Tran, Richard Jelínek, Robin Tran, Rudolf Zbíral, Vojta Petroušek

Branky: Jan Švehla 6, Matouš Pecka 4, Richard Jelínek 4, Jakub Látal 3, Julie Zbíral 3, Rudolf Zbíral 3, Jakub Baláš 2, Filip Nguyen, Lukáš Kajgr, Robin Tran, Vojta Petroušek