Prohra na hřišti vedoucího mužstva tabulky

Branky: 20. Chábera, 85. 53. Ronovský, 77. Kučera – 69. Boudník
Sestava: Beránek – Procházka, Pokorný, Micka, Liška J., Puchmajer, Junek, Boudník, Stibor, Šrain V., Obermajer
Střídali: Šrain J., Janda, Petrlík A., Karas M.
ŽK: 2:1 Rozhodčí: Garaja – Čermoch – Kramný Diváků: 130

Trenér Jiří Rychlík: Když budu hodnotit zápas v Čáslavi, tak ten soupeř měl kvalitu a proto je na čele tabulky se ztrátou pouhých dvou bodu. Já si myslím, že jsme tam třeba v druhém poločase deset minut sahali po remíze, ale domácí nám dali na 3:1 a tím ten zápas rozhodli a měli i další šance. Já bych spíš vyzvedl mladé kluky, kteří poprvé nastoupili za Áčko, ať to byl Tadeáš Stibor nebo Tomáš Micka, protože jsme měli v obraně problém, když nemohl hrát Vojta Machač. Kluci se s tím poprali se ctí a když budou trénovat a mít nasazení jaké měli, tak se nemusíme bát o budoucnost MFK Dobříš, protože kluci mají svojí kvalitu a když k tomu budou přistupovat poctivě a mít i nadále v zápasech takovou kvalitu jako v Čáslavi tak to bude pro nás jenom dobře. Lukáš Boudník dal branku, jsem za to rád, že se po delší době střelecky prosadil, když dorazil míč po vyražené střele Tomáše Obrmajera a měl i další dvě velké šance. Jsem spokojený jak jsme se poprali o výsledek s kvalitním soupeřem, který loni ještě hrál vyšší soutěž a usiluje o návrat zpět do 4. ligy. Mrzí mě, že takové nasazení jako jsme měli v Čáslavi jsme neměli doma proti Libiši, protože by jsme nemohli určitě dostat čtyřku. Teď hledám odpověď na to, proč nehrajeme doma jako venku a například po zápase na Povltavské nezopakujeme výkon doma s Libiší, ale to už je otázka pro mě a doufám, že se nám podaří konečně společně najít recept a doma v sobotu budeme naplno bodovat.

Další utkání sehraje Áčko doma v sobotu 26. října od 14:30 s TJ Sokol Nespeky.