První porážka

23. srpna 2015

Dobříš – Hostouň 1:3 (1:2)

Po dvou vítězných utkání nastoupili dobříšští fotbalisté na domácí půdě, tentokráte bez ostrostřelce Maryšky, se snahou o potvrzení dobré formy. Tentokráte však na body nedosáhli. Rozhodl o tom první poločas, kdy hosté získali dvoubrankový náskok, který se již domácím nepodařilo srovnat.

Po úvodním oťukávání zahrozili hostouňští hráči po rohovém kopu, hlavičkou vedle branky. Dobříšští pak neproměnili svoji první šanci, když po přihrávce Valsy střelu Procházky vyrazil gólman Hňup a po následném závaru pak hostující hráč míč odkopl z branky. Po Grafnetrově centru mířil nepřesně Dort. To hosté byli úspěšnější, když v 15.minutě Šilhan zakončil rychlý protiútok vedoucí brankou zřejmě s ofsajdové pozice. Dobříš mohla vzápětí srovnat. Procházka nastřelil ruku hostujícího hráče, ale Dortovu střelu stačil brankář vyrazit na roh. V další velké šanci pak po rohovém kopu přestřelil branku Puchmajer. Domácím dělali problémy hostouňští rychlí útočníci. Hanuščík svou šanci ještě neproměnil, ale další únik zakončil ve 22. minutě druhým gólem Motlík. Domácí přidali, ale po přímém volném kopu překopl branku Nikl. Hosté stále hrozili rychlými brejky. Šilhanův stačil Souček za pomoci Pokorného zlikvidovat, stejně jako další nebezpečnou možnost Pudila. Dvě minuty před přestávkou se však dobříšským hráčům přece jen podařilo vstřelit kontaktní gól Talůžkem, který hlavou vyhrál souboj s brankářem.

Ve druhé půli získali domácí výraznou převahu, avšak chyběl klid v zakončení, přesnější kombinace i trochu štěstí. Procházku vychytal Hňup, stejně si hostující gólman poradil se střelou Šraina, úspěch nepřinesly i akce Valsy s Talůžkem a Grafnetra s Dortem a dalekonosnou střelu Šraina vytlačil brankář nad břevno. Za Hostouň střílel nebezpečně jen Pudil. Již v nastaveném čase pak Elman vystřelil z půlící čáry a Souček, který v té době vypomáhal obráncům, se již nestačil vrátit.

Branky: 43.Talůžek – 15.Šilhan, 22.Motlík 90.Elman. Rozhodčí: Myška. Diváků: 250. ŽK: Talůžek, Procházka, Puchmajer, Dort, Horáček – Pudil, Šilhan, Elman.

Dobříš: Souček – Liška, Nikl(46.Horáček), Pokorný – Procházka, Talůžek, Puchmajer, Šrain – Dort – Grafnetr, Valsa(68.Karas).

(rw)

Muži B:

Dobříš – Dublovice 3:2(2:0)  Branky: M.Řechka, Suchan, Svárovský

Zvláště v první půli jsme zahodili spoustu výborných příležitostí a tak byl zápas až do konce napínavý. Zranění našich brankářů  nemá konce. Tentokráte již v první půli se zranil Jechort a do branky musel obránce Machač. Po dlouhé době se v našem týmu objevil Štěpán Kuchař, který přišel z Milevska.

Dobříš: Jechort(23.Machač) – Karásek(74.Balík), Zbíral, Pilecký, Machač(23.Horáček) – M.Řechka(46.M.Liška), Svárovský, Šť.Kuchař, Kozohorský – Karas, Suchan

Starší dorost:

Dobříš – Nové Strašecí 3:1 (2:1) Branky: Kukol, Hrubý, Puchmajer

V prvních 30.minutách jsme dominovali, potom jsme se strachovali o vítězství. Rozhodla branka v poslední minutě.

Mladší dorost:

Dobříš – Nové Strašecí 4:1 (2:1) Branky: Chýla, Hrubý, Farda, Toufar

Téměř kopie zapasu staršího dorostu. V posledních minutách padly dvě branky.

Starší žáci:

Dobříš – Nové Strašecí 13:0 (8:0) Branky: Mezera, Pinc, Kilián, Bartoš, Homolka po 2,  Kvapil, Sklenář. Kuchař

Odkaz na stránky:

Mladší žáci:

Dobříš – Drahlín/Hluboš 16:0 (10:0) Branky: Pinc 3, Škodný, Matějka po 2, Homolka, Sirotek, Čoudek, Havelka, ThuanTran, Sklenář, Nevosad, Čihák, M.Lavu

Hráči: Nevosad – Sklenář, Karas, Vinduška, Sirotek, Homolka, Pinc, Škodný, Havelka, Čihák, M. Lavu, D. Lavu, Čoudek, Matějka, Thuan Tran, Kohl