Branky: 39. Šrain V., 66. Janda, 94. Talůžek – 91. Štrbo, 92. Benda
ŽK: 3 : 1
Sestava: Beránek – Procházka, Pokorný, Talůžek, Puchmajer, Šrain V. (85. Petrlík A.),Machač, Janda , Liška J., Boudník (70. Diviš V.), Píša
Rozhodčí: Šestořád – Zuskin, Mizič
Diváci: 250

Trenér Jiří Rychlík: Utkání jsme si zbytečně zkomplikovali. V 90. minutě vedeme 2 : 0, a během jedné minuty si necháme vyrovnat. To by se takhle zkušenému mužstvu nemělo stát. Nakonec stáli při nás všichni svatí, že jsme dokázali otočit výsledek na naší stranu. Pro diváka určitě atraktivní, ale pro mě jako trenéra strašný. Vedeme 2 : 0, máme utkání pod kontrolou soupeře do ničeho vážného nepustíme, a pak si v nastaveném čase necháme dát dvě branky. Rozum mi to úplně nebere. Samozřejmě jsem za vítězství rád, máme tři body. Kdo utkání neviděl, řekne si dali tři góly, ale jaké zase darujeme v nastavení soupeři. Konečně potřebujeme uhrát zápas s nulou, abychom si zvedli sebevědomí a dohráli utkání na pohodu.

V sobotu 14. září od 16:30 nás čeká utkání u nováčka soutěže v Rakovníku, kde by mužstvo rádo bodově navázalo na domácí vítězství.