Remíza v poslední přípravě

03. srpna 2015

Dobříš – Podlesí 2:2 (1:1)
Poslední přípravný zápas domácích s nováčkem I.A třídy skončil zaslouženou remízou.  Úvod patřil domácím, ale několik jejich šancí však zůstalo nevyužito. Když však v 19.minutě dorazil Kuba míč vyražený Součkem poprvé do branky, hosté hru vyrovnali. Ve 35.minutě však Maryška využil chybu v obraně a vyrovnal.
První půlhodina druhé části utkání patřilo hostujícím hráčům, několik jejich střel skončilo těsně vedle branky a jedna na břevně. V 65.minutě střela Soukupa z přímého volného kopu, tečovaná zdí skončila po druhé v domácí síti. V 78.minutě po dlouhém nákopu Maryškův vysoký lob přes brankáře pak skončil po druhé v hostující brance. Na závěr se snažila obě mužstva o rozhodnutí, několik vyložených šancí však výsledek nezměnilo.
Po utkání si týmy vyzkoušely tři střely ze značky pokutového kopu ve které byli úspěšnější hosté v poměru 3:2.

Dobříš: Souček – Horáček, Talůžek, Machač(46.Pokorný) – Procházka, Puchmajer, Dort(46.Svárovský), Liška, Šrain – Maryška, Kozohorský.
Rozhodčí: Máša.