report z dalšího zápasu mladší přípravky B

report z dalšího zápasu mladší přípravky B

12. září 2021

 Po týdnu jsme se opět vydali na zápas, tentokrát do Dalekých Dušníků. Vzhledem k tomu, že chceme kluky a holky točit, aby si všichni dostatečně zahráli jsme nastoupil v úplně jiné sestavě. Pro kluky a holky to byl tedy opět první zápas.

TJ Sokol Daleké Dušníky – MFK Dobříš B 26 : 7

Než jsme se trochu vzpamatovali proti zkušenějšímu mužstvu, skončila první část, ve které jsme se téměř nedostali od své branky, a nepodařilo se nám vstřelit jediný gól. Tato část byla poznamenána poměrně prudkým deštěm, se kterým jsme si museli poradit a hlavně neprochladnout. V druhé části jsme si dali za úkol vstřelit alespoň jeden gól, více útočit na míč a snažit se ho odebírat a využívat volné prostory po stranách hřiště. Vše se dařilo a v této části jsme dokázali vstřelit dva góly, přestože jsme další góly také obdrželi, už se nám podařilo povedenými kličkami a včasným sebráním míče soupeři, několikrát slušně zavařit domácímu gólmanovi, a tlak domácích jsme mírně otupili.
V třetí části jsme si dali z úkol, překonat předchozí část v počtu vstřelených branek. Povedlo se a vsítili jsme branky hned tři a dokonce i tu první v celé části :-). Domácí nás stále přehrávali a jejich převaha byla velmi výrazná. Poslední část už jsme se zaměřili především na bojovnost, kvalitu rozehrávky včetně přecházení soupeře 1 na 1 a bojovým úkolem bylo překonat třetí čtvrtinu – tedy vstřelit alespoň 4 góly, nepovedlo se, vstřelili jsme jen dva, ovšem 2x domácí zachránila tyč.
Zároveň se začínala čím dál více projevovat únava z těžkého zápasu, čímž ale nepolevovala bojovnost a kluci a holky makali až do konce.
Po zápase jsme si vyzkoušeli střelbu pokutových kopů, ve kterých jsme dokázali dát více gólů než soupeř.
Poděkování opět patří našim věrným fanouškům – rodičům, kteří opět celý zápas povzbuzovali a hnali náš tým do útoku.
Sestava: František Čermák, Dominik Máša, Tomáš Kasprišin, Štěpán Redlich, Patrik Piecha, Lukáš Mikel, Ela Roupcová, Aneta Roušalová
Trenéři: Radim Weber ml., Tomáš Redlich

Další novinky

Zobrazit všechny