Semifinále zůstalo zavřené

08. května 2014

Votice – Dobříš 4:2 (4:1)

Již v první části utkání se rozhodlo, že dobříšští hráči do semifinále poháru SKFS nepostoupí. Při tom měli skvělý úvod. Již ve třetí minutě poslal Maryška přesnou přihrávku Karasovi a ten své sólo zakončil vedoucí brankou. To však bylo ze strany hostů na dlouhou dobu vše. V 8.minutě Viskup střelou ze „šestnáctky“ vyrovnal, v 19.minutě po přímém volném kopu vrátil Budil hlavou míč Němečkovi, který zajistil domácím vedení, ve ve 33.minutě, kdy hosté přece jen hru trochu vyrovnali, se ukopl  Pokorný a rychlý útok zakončil třetí brankou Štork a za tři minuty se prosadil Budil a zakončil skóre první půle. Domácí navíc neproměnili několik šancí a nedokázali trefit ani prázdnou branku po chybě Jechorta. Dobříšští měli jedinou velkou šanci za stavu 2:1, ale Karas po akci Synka nastřelil gólmana Tůmu.

Ve druhé půli již v úvodu mohli domácí zvýšit když Talůžek vykopával míč z branky. Domácí pak kontrolovali zápas a příliš šancí Dobříši nedali. Vyjímkou byl jen únik Šraina jehož střelu srazil Tůma na roh a možnost Maryšky, který byl v pokutovém území přidržen. Osm minut před koncem upravil skóre zápasu Maryška po přihrávce Nikla. Hostům nepomohlo ani vysunutí Nikla na hrot a tak tým I.A třídy bezpečně postoupil.

Branky:  8.Viskup, 19.Němeček, 33. Štork, 36. Budil – 3.Karas, 82.Maryška. Diváků 80. Rozhodčí: Zuskin.

Dobříš: Jechort – M.Liška(46.Karásek), Talůžek, Nikl, Pokorný – Procházka, Foltýn, Maryška, Šrain – Synek(46.Suchan), Karas.