Série vítězství ukončena

19. září 2017

O tomto víkendu obě mužstva mužů prohrála. Mrzí to hlavně u „béčka“ které deset minut před koncem vedlo, avšak podlehlo s přispěním rozhodčího. Své první body uhrál starší dorost, což by mohlo být povzbuzením do dalších utkání. Stále neporazitelní jsou mladší žáci a starší přípravka A. Statistice střelců vévodí Richard Škodný, který vstřelil za mladší žáky 7 gólů a za starší přidal dva.

Aritma Praha – Dobříš 2 : 1 (1 : 1)

Zápas připomínal svou úrovní souboj se stejným soupeřem v jarní části (0 : 0), až na to, že tentokráte padly branky. Jinak se kombinovalo většinou mezi „šestnáctkami“, ale do šancí se mužstva dostávala těžko. První nepřesnou střelu na brankáře sice vyslal domácí Beneš, ale z protiútoku vyslal Dort do „uličky“ Matějku, ten však branku netrefil. Pražští hráči pak zahrozili nebezpečnou střelou Hrabáka, ale míč stačili dobříšští zablokovat. Ve 22. minutě se hosté ujali vedení, když Matějka zakončil svou individuální akci přesnou střelou k tyči. Po této brance domácí přidali a za šest minut bylo srovnáno. Gól dal přesnou střelou z hranice pokutového území Hrabák. Další možnosti Frnocha zůstaly nevyužity.

I druhou půli začali lépe hosté. Trestný kop Dorta nadělal problémy gólmanovi Rondzikovi. Následovala série čtyř rohových kopů, z nichž nejnebezpečnější byl ten třetí, po kterém Procházkův pokus domácí hráči srazili na roh. Postupně však byli Pražáci nebezpečnější a dobříšští hráči si nedokázali připravit větší šanci. Po přihrávce Turbáka střílel Glasnovič vedle branky, z výborné pozice střílel Volek a po rohovém kopu se neprosadil ani Havlíček. Rozhodnutí přišlo osm minut před koncem. Nešťastný zásah Puchmajera skončil za brankovou čárou a po zahrání rohového kopu skóroval hlavou vysoký Frnoch. Kuriozitou bylo, že míč prošel dírou v síti a tak diváci zjistili že je gól, až při pohledu na radující se hráče. Dobříšákům nepomohlo pak ani vysunutí Talůžka na hrot útoku a do větší příležitosti se nedostali.

Dobříš: Šedivý – Procházka, Talůžek, Rychlík, Pokorný – Junek (81. Masopust), J. Šrain, O. Puchmajer, V. Šrain – Dort, Matějka (67. Pjaták)

Hýskov – Dobříš B 3 : 2 (1 : 2)

Zápas dvou neporažených týmů. Naši hráči ještě deset minut před koncem vedli o dvě branky. Druhou půli ovlivnil svými rozhodnutími rozhodčí. Nejprve v 66.minutě udělil nesmyslně Karasovi druhou žlutou kartu a v posledních deseti minutách písknul dvě přísné penalty pro domácí. Utkání se tak dohrávalo v nervózní atmosféře.

Dobříš: Weber – Karásek, M. Puchmajer, Petrlík (76. Čálek), Zbíral, Horáček – Petrlík, Rozsypal, Kuchař (89. Tran), P. Šebek – Karas, Mann (85. Semančík)

Branky: 31. Lukeš, 80. Cihelka (p. k.), 86. Sechovec (p. k.) – 28. Mann 39. Kuchař

Rozhodčí: Hanák

ŽK: Matějka, Pošmurný – 2× Karas, Zbíral, Rozsypal

ČK: Karas

Diváků: 60

STARŠÍ DOROST

Dobříš – Třeboň 2 : 0 (2 : 0)

O prvním vítězství v nové sezoně se rozhodlo již v první půli.

Branky: 10. Chýla, 40. Mařík

MLADŠÍ DOROST

Dobříš – Třeboň 1 : 5 (1 : 2)

V 1. minutě jsme prohrávali a v další minutě jsme skóre srovnali. Pak domácí přidali druhý gól. Ve druhé půli třeboňští hráči rozhodli o svém vítězství.

Branka: 2. Škodný

STARŠÍ ŽÁCI

Dobříš – Beroun 0 : 9 (0 : 5)

MLADŠÍ ŽÁCI

Dobříš – Beroun 2 : 1 (1 : 0)

Asi nejtěžší zápas. Ujali jsme se vedení, a i když soupeř ve druhé půli vyrovnal, přesto jsme osm minut před koncem potvrdili neporazitelnost.

Dobříš: Vaněk – Fenyk, Stibor, Obermajer, Petrlík, Škodný, Šantora, Prusík, Mareš, Skála

Branky: 22. Škodný, 52. Vaněk

Dobříš B – Prostřední Lhota 20 : 1 (10 : 1)

Dobříš: Koten – Diviš, Stibor, Šantora, Suchan, Dvořák, Hošek, Obermajer, Prusík, Skála

Branky: Prusík 5, Suchan 4, Skála 3, Diviš, Šantora, Obermajer po 2, Stibor, Hošek