SK Doksy – MFK Dobříš 3 : 1 (0 : 1)
Branky: 74. Galbavý, 79. a 81. Nesládek – 2. Janda.

ŽK: 45. Nesládek, 85. Čampulka – 18. Havlík, 90. Machač

Jiří Rychlík trenér MFK Dobříš:

Zápas bych rozdělil výkonnostně na dva poločasy. První jsme zvládli podle mých představ. Přežili jsme velkou šanci domácích a z následného útoku jsme šli do vedení. Domácí jsme do žádné velké šance nepustili. Měli jsme slibné příležitosti, ale už žádnou jsme nevyužili. Ve druhém poločase jsme už nebyli nebezpeční a po vyrovnávací brance nám soupeř nedal šanci, přidal dva góly a zaslouženě vyhrál.

TJ Tatran Sedlčany B – MFK Dobříš B 3 : 2 (3 : 1)

Branky: Čihák, Suchan Jindřich ml.

ŽK: Diviš V., Píša, Čihák

Sestava: Malý – Kozohorský, Micka, Obermajer, Zbíral – Petrlík A., Píša, Čihák, Diviš V. (66. Suchan ml.) – Maška (87. Diviš P.), Havelka (69. Karas)

Dalším venkovním zápasem pro nás bylo derby na půdě rezervy okresního rivala. V naší sestavě proběhla spousta změn z různých důvodů (práce, dovolená, zranění, tresty…). Od domácích jsme dostali lekci z produktivity, když téměř všechny jejich šance skončily v naší bráně. Naopak my řadu našich slibných situací nedokázali proměnit a tak opět chválíme za výkon, přístup a nasazení, ale tentokrát bohužel bez bodového zisku. Naši první branku vstřelil Tomáš Čihák nádhernou střelou z odraženého míče ze vzdálenosti zhruba 25 metrů a snížil tak na 2 : 1. Naději na bodový zisk pak vykřesal Jindra Suchan ml., když si navedl míč z levé strany doprostřed hřiště a přízemní střelou z vápna překonal brankáře a snížil tak na 3 : 2.