Sobotní zápas Mníšek pod Brdy U7 vs MFK Dobříš U7

Sobotní zápas Mníšek pod Brdy U7 vs MFK Dobříš U7

29. března 2022

V sobotu 26. 3 jsme jeli na přátelské utkání k nedalekým sousedům do Mníšku pod Brdy (roč. 2015 a 2016). Počasí bylo skvělé, terén také a kluci (po zimě) byli opravdu velmi natěšení na venkovní zápas. Předem jsme byli domluveni, že budeme hrát na třech hřištích. My jsme přivezli 12 kluků a soupeř jich měl 10.

Rozdělili jsme tedy kluky na tři týmy a hráli s přestávkami hodinu a čtvrt (3+0). Na obou stranách padalo hodně gólů, ale převaha z naší strany byla znát, za což jsme měli s trenéry velkou radost. Přes zimu jsme na tyto zápasy kluky intenzivně připravovali a troufnu si říci, že oproti podzimu kluci udělali zase kus velké práce.
U většiny kluků byla už znát rozehrávka od brány, bojovnost a získání míče ale hlavní úkol, který se dařil plnit, bylo udržet míč u nohy a více doteky se dostat k soupeřovi bráně a dát gól. Asi nejvíce nás trenéry potěšila bojovnost všech kluků, která byla od začátku až do konce u každého z nich obrovská.
Důležité bylo, že se nikomu nic nestalo a všichni si na konci přátelsky (tak jak to má být) plácli a udělali společné fotky.
Na začátku května přijede Mníšek k nám na Dobříš na odvetné utkání, na které se opět velmi těšíme.
Sestava:
Matyáš Klimt, Michal Doubek, Marek Černý, Táda Hanák, Fandá Hájek, Jonáš Lomoz, Jirka Balej, Tomáš Vostrý, Tonda Moulis, Kuba Nájemník, Dan Kocman a David Jánský
Trenéři:
Michal Doubek, Míra Černý, Michal Lomoz, Tonda Moulis

Další novinky

Zobrazit všechny