Starší přípravka B - U10

Starší přípravka B - U10

15. dubna 2024

V úterý 9. 4. jsme zahájili jarní část soutěže OFS ve skupině o 11.-19. místo v okrese. Naším prvním soupeřem byl TJ Ligmet Milín, který podzimní část odehrál ve skupině o přeborníka okresu. Naši bohužel výrazně zaspali úvod utkání a než jsme se trochu rozkoukali, prohrávali jsme o 4 branky. V neděli 14. 4. jsme pak zajížděli k soupeři do Nového Knína. Tentokrát jsme se setkali se soupeřem, který nám věnoval dostatek času i prostoru na naši aktivitu, a tak se dětem dařilo plnit před zápasem stanovené úkoly.

Ne, že bychom neměli také šance, ale nepodařilo se nám je proměnit zejména kvůli vynikajícímu výkonu brankáře soupeře. Nám chybělo v první části to základní – radost, pohyb a snaha porvat se o vstřelené góly. Do druhé části jsme vstoupili mnohem lépe a přineslo nám to úspěch ve vstřelení několika branek, bohužel pro nás byl soupeř efektivnější jak ve střelbě, tak v pohybu. Pokud jsme hráli na hranici svých pohybových možností, tak se jednalo o vyrovnaný bojovný zápas a šancí na góly bylo dost, několikrát zazvonila i konstrukce Milínské branky. Rozdíl skóre však zůstal i po druhé části ve prospěch soupeře. Třetí část kopírovala tu předchozí s tím rozdílem, že jsme dokázali vstřelit i branky, ke konci však docházeli síly ve všech svých podobách a nedokázali jsme soupeře zlomit v ani jedné z třetin. MFK – Ligmet Milín 6 : 13.

SestavaVojtěch Weber, Dominik Máša, Karel Huřík, Jakub Budka, Lukáš Mikel, Ela Roupcová, Štěpán Redlich, Jiří Kinský, Martin Šulc

V neděli 14. 4. jsme zajížděli k soupeři do Nového Knína. Tentokrát jsme se setkali se soupeřem, který nám věnoval dostatek času i prostoru na naši aktivitu, a tak se dětem dařilo plnit před zápasem stanovené úkoly. Dokázali jsme po provedené kličce zrychlit, dokázali jsme se často dobře rozhodnout, dokázali jsme zvolit vhodné postavení, dokázali jsme zapojit brankáře (i když bylo i více možností), dokázali jsme aktivně soupeře napadat a účelně mu sebrat míč už před jeho brankou. Dokázali jsme vystřelit nejen tvrdě, ale také přesně a únavu jsme snášeli mnohem lépe za příznivého stavu. Velmi pozitivně hodnotíme obranné činnosti celého týmu, kterých nebylo tolik potřeba, ale vždy jsme se dokázali vrátit a o míč zabojovat. Naopak se nám trochu nelíbilo, že při vyšším skóre jsme už museli trochu připomínat záměry hry, které jsme chtěli ukázat.  Po tomto připomenutí jsme opět dokázali zabrat. Během utkání jsme vstřelili všechny góly my a výsledek byl SK Nový Knín – MFK Dobříš 1 : 14.

SestavaVojtěch Weber, Karel Huřík, Ela Roupcová, Lukáš Mikel, Štěpán Redlich, Jiří Kinský, Martin Šulc, Tomáš Kasprišin, František Melša.

Další novinky

Zobrazit všechny