Starší přípravka B - U10: Poslední letošní soutěžní zápas

Starší přípravka B - U10: Poslední letošní soutěžní zápas

01. listopadu 2023

V neděli ráno na konci podzimních prázdnin jsme za hezkého počasí zajížděli na poslední utkání okresní soutěže do Kosovy Hory. Přestože jsme řešili několik absencí (vzhledem k rodinným náplním prázdnin), tak jsme věřili, že svou hrou dokážeme soupeře předčít v jakékoliv sestavě.

Utkání jsme začali velmi aktivně, v pohybu, snaze a spolupráci, kdy se nám po hezkých chtěných a učených útocích povedlo vstřelit několik branek. Vlivem nepřesnosti, smůly, nebo kvalitou soupeřova brankáře jsme vstřelili jen 3. Na druhé straně jsme však prozatím udrželi čisté konto a brankář se spíše více zapojoval do pomoci nohami. Ne, že by se úplně v brance nudil, ale šancí tolik nebylo. Druhou částí jsme chtěli navázat na dobrý výkon z úvodu, bohužel jsme soupeře trochu podcenili a zpomalili naši hru (soupeř sice nezrychlil, ale zápas se vyrovnal), po zásluze jsme byli potrestáni dvěma brankami v naší síti. Pokud jsme se několika záblesky dobré hry dokázali dostat do zakončení, tak nás opět trápila koncovka, ale také se nám povedlo 2x skórovat. Poslední část byla opět spíše v naší režii a soupeř hru výrazně zjednodušil, na což jsme dokázali reagovat dobrou hrou brankáře mimo pokutové území. Trápení v naší koncovce pokračovalo, ale i tak jsme jeden gól vstřelili. Kosova Hora – MFK Dobříš B 2 : 6

Celkově jsme odehráli dobrý zápas s poměrně velkým množstvím dovedností, ale je potřeba zrychlit nejen pohyb, ale i práci s míčem a zapracovat na přesnějším zakončení z plného pohybu a vydržet tempo, chuť a zápal po celé utkání. Tým musíme pochválit, snažili se a většinu zápasu je fotbal bavil.

Sestava: Vojtěch Weber – Štěpán Redlich, Matěj Lopata, Ela Roupcová, Jakub Budka, David Kofroň, Tomáš Faktor, Dominik Máša, Jiří Kinský – a při nutnosti odpočinku na několik střídání Václav Weber (roč. 2017)

Trenéři: Radim Weber, Tomáš Redlich, Matěj Lopata

Další novinky

Zobrazit všechny