Starší přípravka B - U10 sehrála další zápas zimní ligy

Starší přípravka B - U10 sehrála další zápas zimní ligy

27. listopadu 2023

Dalším soupeřem na zimní lize ve Zvoli byla Povltavská fotbalová akademie “B” (PFA). Utkání jsme opět po trochu nečekané omluvence odehráli “pouze” se dvěma hráči na střídání. To však neznamenalo, že jsme chtěli dát kůži lacino, nebo se uchýlit k něčemu nezáživnému, jako je bezhlavé odkopávání míče z nebezpečných prostorů.

V úvodu se nám podařilo vstřelit první branku, soupeř však záhy vyrovnal a dokonce překlopil skóre na svou stranu, takže po zbytek zápasu jsme jen dotahovali. Každopádně jsme se nebáli pouštět do sice složitějších, ale účinných řešení při přechodu na soupeřovu polovinu a k vidění bylo poměrně dost cílených řešení. Problémy nám dělala zejména rychlá, dlouhá a vysoká rozehrávka soupeře, kdy ne vždy jsme dokázali výkop zachytit a nestihli jsme se vrátit do obranného postavení, takže soupeř často utíkal na naši branku v přečíslení. Velkým pozitivem byla snaha o vstřelení branek až do konce zápasu a dopředu kvalitní přechod. Negativem stále spíše pomalejší řešení obranné činnosti a občas stále více řešení na sílu, než na chytrost. Je potřeba se i z tohoto utkání poučit, vzít si to lepší do dalšího posunu a to horší stále více trénovat a postupně řešit lépe. Konečný výsledek byl posunem oproti minulému zápasu a i když jsme dostali stejně branek, tak jsme jich vstřelili více než minule. MFK – PFA “B” 6 : 12.

Sestava: Vojtěch Weber – Matěj Lopata, Štěpán Redlich, Tomáš Faktor, Ela Roupcová, Tobias Michalica, Jakub Budka, Jiří Kinský

Trenéři: Radim Weber, Tomáš Redlich

Další novinky

Zobrazit všechny