Béčko vyhrálo OP

Béčko vyhrálo OP

07. června 2016

V odvetném finálovém utkání okresního poháru naši hráči, kteří měli tříbrankový náskok z domácího hřiště, bezpečně zvítězili i na půdě soupeře. Zatímco naši hráči pojali zápas prestižně se silnou sestavu, domácí jakoby se předem vzdali, když nastoupili bez náhradníků, což se jim v průběhu utkání vymstilo. 

Dublovice – Dobříš 1 : 3 (0 : 1)

První půle byla poměrně vyrovnaná i když dobříšští hráči lépe kombinovali, šance byly na obou stranách. U domácích měl největší příležitosti Michal Vondrák, který zblízka nedokázal překonat Součka, za hosty byl nejblíže první brance Mann po centru Gregora, který nedokázal zblízka trefit míč. Napravil to pět minut před koncem první části utkání, když rychlý brejk zakončil Junek přesným centrem a Mann hlavou vstřelil první branku.

V úvodu druhé půle stříleli dublovičtí tři přímé kopy, z nichž nebezpečnější byl od Tesárka, který těsně minul branku. V 57.minutě se Mann probil přes několik hráčů, přihrál Dortovi, který zblízka skóroval. O držiteli poháru bylo rozhodnuto, zvláště když se zranil další domácí hráč a tak dublovičtí  dohrávali v devíti lidech. K jejich cti je nutno říct, že se i tak snažili o útočnou hru. Do oslabené obrany však naši hráči snadno pronikali, avšak zahazovali jednu šanci za druhou. Čtyři minuty před koncem, se po přihrávce Dorta, přece jen prosadil  Mann a opakovanou střelou překonal Ješutu. Minutu před koncem upravil skóre Martin Vondrák střelou k tyči.

O prestiži okresního přeboru svědčí i to, že domácí nebyli do finále schopni postavit více lidí a i samotné předávání poháru předsedou OFS Ing. Martinem Havlem proběhlo bez účasti domácích hráčů a s odcházející hrstkou domácích příznivců.

Dublovice: Ješuta – Čejda, Bém, Mart.Vondrák, Mich.Vondrák, Lomoz, Jelínek, Tesárek, Ballon, Dvořák, Čejda.

Dobříš B: Souček – Karásek(46.Pilecký), Talůžek(73.Kozohorský), Zbíral, Horáček – Gregor, Dort, Š. Kuchař, Suchan – Mann, Junek.

Branky: 89. Mart.Vondrák – 40 a 86 Mann, 57. Dort

ŽK: Čejda – Dort, Zbíral

Rozhodčí: Stehlík

Diváků: 60

Starší dorost:

Dobříš – Mělník 6 : 1 (4 : 1)

Více na:

http://www.mfkdobris.cz/tymy/dorost/dorost/

 

(rw)

Další novinky

Zobrazit všechny